Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 25.

Kategória:   Dezodorok

Egzotikus-friss illattal, 48 órán keresztül véd a kellemetlen szagok ellen.

Hana05

2020. szeptember 1.

Jó meg minden, de ennek az illatnak szerintem a férfi dezodorok között lenne a helye... Más gondom különben nincs vele, úgyhogy most már elhasználom, de többet ilyet nem :D

Update: Mégsem használom el, annyira erős az illata, hogy a városban is érzem magamon, ami elég zavaró. Visszaváltottam nőiesebb illatra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

gyula1971

2018. november 26.

Én férfiként vettem, mert ez az eredeti,legrégebbi FA-illat az 1970-es évek végéről. Amúgy nagyon jó,kellemes közérzetet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

adrika0417

2018. november 20.

Ma vettem, mivel elfogyott a deom - gondoltam kipróbálom, mivel ilyenem nem volt még, hát kár hogy nem szagoltam meg. Itthon egyből fürdés után belefujtam a kupakba hát meg kellett néznem hogy nincs - e rairva hogy Men 😅 Tok pasi illata van, mintha a barátom deojaval fújtam volna be magam🤣 Szerintem lepasszolom neki. Semmi nőies nincs benne. Kár érte 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Jelizz

2018. május 4.

A meleg mistt vettem meg, mivel hogy citromos illata van, sajnos nem neztem jol meg igy hat van benne alkohol amit nem kedvelek. Az illata citrusos egy kicsit ferfias, hamar elillan, nem tart szarazon. Elfujkalom de nem veszem ujra 👎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.