Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Dezodorok

Fedezze fel a különleges friss illatot és az azonnali száraz bőrérzetet nyújtó izzadásgátló dezodort a gyapot finom gondoskodásával. A Mikro szemcsék észlelik és magukba szívják a nedvességet és akár 48 órán át tartó védelmet biztosítanak.

wildrose

2020. január 20.

Kellemes, diszkrét illatú dezodor, mint minden golyós deónál, ezzel is kicsit várni kell a száradásra. Közepes hatásfokú izzadásgátló, kora tavasszal elég volt, de nyáron ez kevés lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Nikolett05

2019. június 26.

Próbálok olyan izzadásgátlót választani aminek az összetevői nem virítanak pirosan. Jó lenne alumínium + extramindenmentes, de sajnos részemről kell kompromisszum mert nekem nem használnak az ilyenek. Én ezzel a golyós deoval megtaláltam az aranyközéputat. Kellemes illat, a reggeli egy felkenésen kívül többször nagyon nem kell elővennem. Megy érte az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

mscintia

2016. november 1.

Sajnos általános tapasztalatként írhatom, hogy egyik dezodor sem csodaszer miután megszokta a bőr a napi használat után. Egy ideig jó, aztán elkezdünk izzadni, ezért érdemes szerintem többet használni egyszerre és naponta váltogatni. Nagyon semleges illata van ennek, én szeretem, hogy nem tolakodó, gyorsan beszívódik, és végül is eléggé teszi a dolgát. Egy hónapja véd az izzadástól, persze felváltva használom egy másikkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

dorisz93

2016. október 25.

Nem vagyok annyira izzadós, a hatásával így nincs különösebb bajom. Az illata finom, de hamar eltűnik. Jó a formulája, egész hamar beszívódik. Viszont a csomagolása kiakaszt... amikor már fogyni kezd, lehetetlen kinyerni belőle az utolsó cseppeket, de még fejre sem lehet állítani, hogy az üveg aljáról odafolyjon az adagolóhoz, nálam ez pazarlás. Ugyanez a bajom a Nivea golyós dezodorokkal, pedig hatásra azok is nagyon jól remekelnének, csak nekem nem kényelmes így használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

arvi

2016. augusztus 6.

Nagyon finom illata van, igaz nap végére nem érzem, de nem is vagyok büdös. Kiválóan teljesít, pedig izzadós vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.