Fa

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray ananász és frangipáni illattal. 48 órás védelem a kellemetlen szagok ellen.

Gabrielaa

2019. augusztus 12.

Kellemes illatú,üde friss.Sajnos nem olyan tartós mint a Paradise moments.Azt másnap is éreztem kicsit...ezt meg nem annyira.Azért tetszik csak gyakrabban kell fújkálni.Illata erős ananászos alig érezhető virágillattal.Kicsit virágosabb lehetne.Kánikulában még nem teszteltem le.Ha jól vizsgázik akkor újravevős...Update:hamar elillanó illata át is alakul rajtam izzadtság+ananászbefőtt illattá.Nem veszek ilyet többé.Elhasználom de felejtős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

thaly

2019. május 10.

A termékcsalád megjelenése óta vadásztam rá. Müllerben se láttam.le is mondtam róla hogy megtudjam venni de a mai nap a goods marketben egyszercsak megláttam a polcon. :)). Kellemes ananászos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.