Best of Beauty 2019

Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. május 12.

Kategória:   Dezodorok

carolinett33

2017. február 19.

még gimiben használtam, jó illata volt, enyhe púderes, egész jó volt a hatása, de nagyon ragacsos volt és kimoshatatlan foltokat hagyott a ruháimon, vastag rétegben éreztem egész nap a bőrömön....a-a...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Nagy kedvencem volt, remek illat és elég hatékony is (bár alapból nem vagyok izzadós típus). Kár hogy már nem találni, újravenném... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Bolvarin

2014. április 14.

Nekem nem jött be. Foltot hagy a ruhán, pár órát bír, aztán érezhető az izzadságszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Nanaho

2013. augusztus 3.

Mindjárt a végére érek,nálam nagyon jól működik,elég sokfajtát kipróbáltam már ebből a márkából is és másból is,de ez eddig a legjobb számomra,kellemes illat,nem izzadok tőle.A nap végén is kellemes az illatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Jelizz

2012. október 13.

Imádtam! de már nem látom sehol.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 13.

Imádtam! de már nem látom sehol.. :(

rexi19

2012. szeptember 6.

Nagyon rossz, én is csalódtam benne. 1pozitívum van benne, az pedig az illata, de azért az se nagy durranás...én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

szilvi07

2012. április 19.

Lehet hogy a sima hétköznapokon nem lenne vele semmi gond, de már itt a jó idő, és én gyalog megyek a suliba is, meg jövök is, és így nem sokat ér. Csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 19.

Bibi

2012. április 19.

Diszkrét, finom illat, alacsony ár, perfekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Diszkrét, finom illat, alacsony ár, perfekt.

kriszta852

2012. április 15.

Nagyon sokáig használtam ezt az izzadásgátlót.De legutoljára már szó szerint bebüdösödtem tőle.Nem tudom ,hogy miért soha nem volt vele gondom,az illatát is nagyon szerettem.Alapvetően nem is vagyok annyira izzadós fajta.Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Hencsibe

2012. április 7.

Golyósban is, deóban is az egyik legjobb izzadásgátló. Kellemes, lágy, nem hivalkodó illat. Az árával pedig nem nagyon lehet versenyezni, annyira olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.