Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosító, kellemes, elegáns illatú deo roll-on alumínium és alkohol tartalom nélkül.

Peppertree

2017. szeptember 7.

Azért vásároltam meg, mert alumíniumsó mentes. Árban középkategóriás. Kellemes illatú. Nekem bevált, meg vagyok elégedve. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

kovacsrekaa

2017. március 18.

Sosem szerettem a Fa dezodorokat, egy sem valt be igazan. Dm applikaciojat bongesztem, amikor bele futottam ebbe a dezodorba, es 25%-al olcsobb is kuponnal. Felkeltette az erdeklodesem az uj felirat mellette, igy be is tertem a dm-be. Sajnos csak ez volt golyos verzioban, a masik nem, de meglepodtem. Az illata egyaltalan nem tetszik, kifejezetten utalom. Viszont a golyo nagyon jo. Pont annyit visz fel a honaljamra, amennyi kell. Nem folyik, nem ragad mint a Nivea. Felkenem a honaljamra, felhuzom a zoknim es mar vehetem fel a polom, mert szaraz. Nalunk a kotelezo munkaruha a fekete, eddig barmennyire is pakolos volt a nap, vagy eppen 50 fok volt, nem hagyott feher foltokat es meg este 9kor is ereztem az illatat. Egyszoval: jo. Ajanlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

nemethanna196

2017. március 3.

Az én örök kedvenc dezodorom a Nivea Pearl & Beauty, évek óta azt használom és imádom, de mikor megláttam ezt az újdonságot a polcom, szimpatikus lett, szóval kipróbáltam. Igazából nem rossz, az illata finom, kellemes és nőies, de nem túl tartós és az izzadást sem gátolja igazán. Szerencsére én nem vagyok nagyon izzadós, így nekem elmegy, de aki küzd ezzel, annak nem biztos, hogy működni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.