Faberlic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra

Hialuronsavval dúsított formula, amely a kiválóan lágyítja, védi az ajkakat, egész nap szép, ápolt megjelenést biztosít.

MLP

2013. január 9.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon drága, ahhoz képest amit kaptam!
Gyorsan kopik, nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon drága, ahhoz képest amit kaptam!
Gyorsan kopik, nem tartós...

Reborn20

2012. november 29.

Én nagyon szeretem, tartós, és kellemes állagú. Nekem hónapokig elég volt, pedig minden nap egyszer használtam legalább. Nagyon tudom ajánlani, bár az ára elég borsos. Aki nincs eleresztve, annak talán nem éri meg, hiszen tényleg az olcsó kategóriában is vannak jók, de aki megteheti, annak mindenképpen javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.