Faberlic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra

Xinezia

2013. február 18.

Az összes faberlic terméket imádtam. Volt ilyen szájfényem is, azóta sem kaptam sehol sem ilyen jó minőségűt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Alice83

2012. november 19.

A faberlic szájfényei csúcs minőségűek voltak az árukhoz képest, nem beszélve a a sok akcióról..mikor még volt szinte minden barátnőm száján megfordult (tudom, tudom undi) mivel állandóan elkéregették..sajnálom h már nem jutok hozzá sehogy sem, mivel nem ismerek senkit aki ezzel a márkával foglalkozna, netről rendelni meg nem akarok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

vador

2012. november 6.

Egy mentazöld színű volt meg, a 14 éves énem imádta, hogy ilyen extrém pipereholmihoz juthatott. :)) Gyakorlatban amúgy áttetsző volt és diszkréten gyöngyházszínű, így a szín csak a tubusban volt meghökkentő. Arra emlékszem még, hogy ápoló hatásúnak hirdették, és valóban, tele volt rendesen nyomva méhviasszal, ami az illatán is érződött (mert amúgy illatanyagmentes volt).
Nem lenne szívem lepontozni, olyan jó kis szájfény volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Nem lenne szívem lepontozni, olyan jó kis szájfény volt.