Fabulaszappan

Ár:   635 Ft és 1560 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. november 2.

Ár:   635 Ft és 1560 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Bőrnyugtató és -ápoló shea vajjal, szódabikarbónával és kukoricakeményítővel készül, így a verejtékmirigyek elzárása nélkül segít a nedvesség megkötésében és a szagok semlegesítésében. A krémdezodor illatát adó tiszta, természetes levendula illóolaj segít a kellemetlen testszag kialakulásáért felelős baktériumok elleni harcban. Alumíniumsók, vegyszerek és más egészségre káros anyagok nélkül tart frissen.

Adec56

2019. június 17.

Egyszerűen imádom. Régóta kerestem azt a dezodort, ami tényleg azt teszi, amit tennie kell :D Nem voltam barátságban a fújós dezodorokkal, ha kifújom, fojtó szaga van. Ugyanúgy megizzadok tőle, vagy akár jobban, ráadásul megfogja a ruhámat...Aztán erre a kis krémdezodorra tök véletlenül bukkantam rá. Nem tudtam eddig elhinni, hogy ezek a kenegetős dezodorok jók. De amióta használom, teljesen el vagyok varázsolva :) A természetes kozmetikumok híve vagyok és végre dezodorban is ráleltem erre, a természetesség hatalmas előnye számomra. Az illata nagyon kellemes, levendula mániás vagyok, így ez is talált. Egész nap nem izzadok meg tőle, legalábbis nem büdösen és ez hatalmas szó az eddigi dezodorok után. Még ha van egy kis izzadság ebben a melegben, akkor sincs szaga. Tényleg praktikus, hogy van kicsi és nagy kiszerelés belőle, a kicsi is elég sokáig elég. Elsőre azt vettem meg, de tuti beruházok egy nagyra is, mert nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Eple

2017. november 8.

Végre megtaláltam a tökéletes dezodort! Nem fogja meg a ruhákat, nagyon jó illata van, jó árban van :) Van kisebb és nagyobb kiszerelés ami utazásnál praktikus lehet. Nekem tényleg nagyon nehéz volt egy olyan dezodort találni amitől tényleg nem izzadok, sok dezodornál azt éreztem hogy jobban izzadok. Viszont ez egy 100% természetes dezodor semmi káros dolog nincs benne. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>