Fabulaszappan

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"A Fabualszappan Mentás-eukaliptuszos testápoló tömböt azoknak ajánljuk, akik nem a virágos, inkább a friss, fűszeres illatokat kedvelik. Alapját ápoló, bőrtápláló növényi vajak, olajok, olívaolaj, kókuszolaj, kakaóvaj és mandulaolaj adják, illatát pedig tiszta, természetes borsmenta és eukaliptusz illóolaj. Az olívaolajat már az ókorban is használták bőrápolásra: az egyiptomiak krémek és parfümök készítésére használták, míg a rómaiak fürdőzés után kenték be vele testüket, hogy megőrizzék bőrük rugalmasságát. A manduaolaj hidratálja, puhává és rugalmassá teszi a bőrt, a kókuszolaj és a finomítatlan kakaóvaj egy természetes barrier réteget képez a bőrön, mely segít a nedvesség megkötésében. Ez a különleges kombináció puhává és egészségessé teszi a bőrt. Testápoló tömbünk méhviaszt is tartalmaz, ami szobahőmérsékleten szilárddá teszi, testhőmérsékleten azonban könnyen olvad. Mindennapos használatra is ajánljuk, egy különleges, kényeztető masszázshoz pedig egyenesen elengedhetetlen."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

WednesdayAddams

2018. október 27.

Anyukám kapta ajándékba a levendulás változatát, aminek az összetevői ugyanezek, csak értelemszerűen borsmenta- és eukaplitusz- helyett levendula illóolaj van benne. Mivel ő nem nagyon használ ilyesmit, így továbbadta nekem, aki szintén nem szoktam testápolózni, mert a bőröm egyáltalán nem igényli, na meg lusta is vagyok hozzá.
Viszont az összetevőit elolvasva arra gondoltam, hogy hajra is jó lehet, így azóta úgy használom, és az egyik legjobb dolog a hajvégek ápolására. Esténként fél borsónyi mennyiséget felmelegítek a tenyeremben, és belemasszírozom a hajam alsó 5-10 centijébe, majd befonom és így alszom. Reggelre nagyon finom puha, illatos és fényes a hajam, remekül hidratálja, így a szárazság miatti töredezést is sikerült visszafognia.
Biztos vagyok benne, hogy testápolóként is jól működik, akinek erre van szüksége, de hajra se utolsó, ráadásul csak természetes összetevőket tartalmaz, tehát csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Eple

2017. november 8.

Ennél jobb testápolót még nem használtam! :D Isteni illata van, nagyon jól hidratál és ami a legfontosabb hogy csak természetes összetevők vannak benne. Nagyon szeretem ezeket a termékeket mivel sok mindentől kijön az allergiám vagy bőrérzékenységem és a fabulaszappanos termékeket bátran használhatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol