Fabulaszappan

Ár:   635 Ft és 1560 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 60 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2017. december 31.

Ár:   635 Ft és 1560 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 60 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató és -ápoló shea vajjal, szódabikarbónával és kukoricakeményítővel készült, így a verejtékmirigyek elzárása nélkül segít a nedvesség megkötésében és a szagok semlegesítésében. Alumíniumsók, vegyszerek és más egészségre káros anyagok nélkül tart frissen. Nagyszerű választás azok számára, akiknek különösen érzékeny a bőrük, esetleg allergiásak bizonyos illóolajokra.

csillamilla

2020. július 27.

Bár én a gerániumos változatot vettem, tökéletesen meg vagyok vele elégedve! hónapokig elég. Mondjuk én nem vagyok izzadós fajta, szóval talán az kicsit izzadósoknak szuper, de nekik viszont nagyon ajánlom! az eleején kicsit fura, de aztán megszokja az ember, hogy kézzel kenegeti magát. én imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

pcksz

2017. február 20.

Eleinte aggódtam, hogy megjelennek a foltok, a szag, vagy ilyesmi, amiért ennyire extranatúr kozmetikumot használok, de abszolút várakozáson felül teljesített, jobban működik, mint eddig bármelyik izzadásgátló vagy dezodor, amit használtam. Ezelőtt Neutrodeót, Exodort és ilyen mérgeket használtam, lazább napokon Dove-ot, de ezeknek "hála" elképesztően fájt a hónaljam, úgyhogy egyik napról a másikra lecseréltem a Fabulaszappan krémdeójára, és remek döntés volt. Nincs szag, nincs izzadás és szerencsére elmúlt a fájdalom. Azóta már beszereztem egy levendulásat is és imádom azt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)