Fabulaszappan

Ár:   635 Ft és 1560 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraArt, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   635 Ft és 1560 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrnyugtató és -ápoló shea vajjal, szódabikarbónával és kukoricakeményítővel készül, így a verejtékmirigyek elzárása nélkül segít a nedvesség megkötésében és a szagok semlegesítésében. A krémdezodor illatát adó tiszta, természetes levendula és teafa illóolaj segít a kellemetlen testszag kialakulásáért felelős baktériumok elleni harcban. Alumínium sók, vegyszerek és más egészségre káros anyagok nélkül tart frissen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JEN18

2020. december 9.

A legjobb dezodor! Pálmaolaj-mentes, ami nem utolsó nálam, illetve a tégelye is környezetbarát. Jobban használ, mint a drogériásak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Bandita13

2018. augusztus 9.

Update: nagyon kevés ahhoz, hogy a kellemetlen szagokat elnyomja egy igazán meleg napon. Így visszaveszek 1 csillagot és csak 4-et adok neki. hűvösebb időben újból tesztelem majd.

Első natúr és első krémdeóm is. Az illata elsőre nagyon fullasztó, erős, mely felvitel után egyáltalán nem érződik. Kis tégelyben van és állagából adódóan nehezebb felvinni, mint egy golyós vagy fújós deot.
Amúgy sem vagyok egy nagyon izzadós fajta (bár a mostani 35 fokban tegye fel a kezét, aki nem izzad egy kicsit is! :D), de ez a kis cucc nagyon szuper. Meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását és ugyanakkor nem fogja vissza az izzadtságot.
Még erősen tesztelem, de így elsőre megkapja za 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Még erősen tesztelem, de így elsőre megkapja za 5*-ot.

ronicic

2018. május 8.

Számtalan alumentes dezodor kipróbálása után állítom, hogy nálam eddig ez az alumentes dezodorok ásza. Egy sima, nem rohanós napon éppen olyan jól teljesít, mint pl. egy sima Dove dezodor. (Rohanós napon, sportolás közben nem teszteltem, annyira nem vagyok még bátor. :D) Nekem nagyon tetszik az illata is, a teafa olaj dominál benne, annak az illatát pedig imádom. Egy szóval: újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

DoraArt

2017. október 9.

Első természetes krémdezodorom, amibe nagyon hamar bele is szerettem, és egy botlást kivéve (Olivia krémdezodor) már többször újravettem. Nekem nagyon tetszik ez a teafa-levendula illat, de aki nem éppen teafa párti (azért elég sajátságos illata van) annak inkább a sima levendulásat ajánlanám. Teszi a dolgát, és tényleg egy napon keresztül véd a szagosodás ellen. :) Ha össze akarnám hasonlítani az Olivia dezodornál krémesebb, kevésbé érdes és könnyebben kezelhető/kenhető. Egy tégely nalam nagyon sokáig elég (a nagy 60 ml-et szoktam venni, de a kicsivel is ki lehet húzni egy jó darabig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Limonene

További info az összetevőről a KM-blogon >>