Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   110 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaZsB, Módosítva: 2017. június 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárító keverék kimondottan a zsíros, pattanásos, problémás bőr ápolására kifejlesztve. Gyors, szárítást elősegítő egyedi formulájának köszönhetően, használata során hatásosan csökkenti a bőr zsírosságát.

Ár: 1400+posta költség , Eladó: hgeorgina96
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Nyárád , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Krtek1

2019. május 23.

Ki kell tartani a használatban, nekem se azonnal kezdett hatni. Szerintem ha pattanásos az ember arca, egy próbát megér ez a kis termék. Nagyon fel kell rázni használat előtt. Ha csak egy-egy területre akarja alkalmazni az ember, érdemes először hidratálót felvinni, majd leszedni a problémás részekről és oda tenni ebből. Nekem így nagyon bevált a kombinált bőrömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Verena

2019. április 9.

Update: fel kell, hogy pontozzam. Hajvitamin szedésétől elleptek a hatalmas, gyulladt pattik amikre semmi sem akart hatni. Végső elkeseredésemben ehhez nyúltam és pár nap alatt rendbehozta az arcomat.

Használtam közel egy hónapig és úgy érzem, hogy nem tett sokat ez a kence. Más véleményekkel ellentétben én nem tapasztaltam a szárító hatását, pedig kentem magamra bőven :D Reméltem, hogy hatásos lesz, de a sima teafa olaj ezerszer jobban bevált számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

heedi

2018. október 26.

Update:
Használom már egy jó ideje, és azt kell mondjam, hogy tényleg bevált, tartja az előzőleg leírt tapasztalatokat,
illetve mintha másnap kevésbé lenne zsíros a bőröm.
Még annyit róla, hogy fontos, hogy eléggé felrázzuk használat előtt.

Kb. 3 hete használom 2-3 naponta esténként, illetve néha reggel is, ha van időm.
Nekem bevált a zsíros és időnként pattanásos bőrömre.
Meglévő pattanásokat szépen leszárítja és begyógyítja nagyjából 2 éjszaka alatt. Újak sokkal ritkábban alakulnak ki.
Köszönöm a KM-nak, hogy tesztelhettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Update:
illetve mintha másnap kevésbé lenne zsíros a bőröm.
Még annyit róla, hogy fontos, hogy eléggé felrázzuk használat előtt.

Nekem bevált a zsíros és időnként pattanásos bőrömre.
Köszönöm a KM-nak, hogy tesztelhettem! :)

Fruzsiii

2018. szeptember 24.

Én tesztelésre kaptam ezt a terméket,néha megjelenik rajtam 1-2 pattanás,sajnos egyáltalán nem volt semmilyen hatással rá,többször is próbáltam egyszer sem javított a helyzeten,nekem sajnos egyáltalán nem vált be ez a termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Destinyh

2018. július 24.

Nagyon jó termék! A pattanásokat nagyon hamar leszárítja, egyszerűen csodát művelt a bőrömmel. Imádom! Nagyon tisztává tette az amúgy eléggé problémás bőröm. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

pappveronika30

2018. július 21.

Már lassan elfogyott az első doboz, amit tesztelésre kaptam. A megjelenő pattanásokat elég hamar leszaritja, újakat nem okoz. Elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Colette221

2018. július 16.

5. napja használom reggel és este. A meglévő pattanásokat gyorsan leszárítja. Sokkal szebb tőle a bőröm. Ha elfogy, tuti, hogy megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Stelly02

Korcsoport: < 18
2018. július 5.

Már lassan 3 hete használom de túl sok változást nem vettem észre, nem lett kevesebb pattanásom, viszont a már meglévőket nagyon szépen leszárítja.
Ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 5.

Ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni 😊

glau17

2018. július 4.

Semmilyen hatása nem volt rajtam, pedig nagyon örültem volna, ha végre találok egyet, amivel gyorsan eltűntethetek pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Diana2

2018. június 29.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket,körülbelül 3 hétig használtam rendszeresen.Zsíros és problémás bőröm van,és sajnos kevés termék szokott igazán beválni.Ez a kis tonik önmagában nem tűntette el a pattanásokat,de egész jól kiegészíti az arcápolásomat.
Napi kétszer használom, sminkelés és lefekvés előtt.
Általában fekete szappant használok ami segít,hogy ne bukkanjanak fel újra vagy fertőződjenek el a pattanások.
Ez a tonik tényleg nagyon jól szárít,ezért a szappan után csak a pattanásokra használom,félő,hogy pár hét után nagyon kiszárítaná a bőrömet.
Egészen meg vagyok vele elégedve,de mivel önmagában nem működik,csak valami mellé kiegészítőként,hogy hamarabb leszáradjanak a pattanások csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Napi kétszer használom, sminkelés és lefekvés előtt.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Fényvédők: Zinc Oxide

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.