Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 6.

Kategória:   Tusfürdők

Kényeztesse bőrét a hidratáló hatású argánolajjal. A tusfürdő használatával bőre felfrissül és ápolttá válik.

csikosmatyas

2017. december 30.

Ezt is láttam már Helia csomagolással, szerintem ez ugyanaz. Összességében nem rossz, de nem tökéletes, valahogy nagyon "műanyag", eurosba csak 290 ha valaki szeretne olcsón. A baba tusfürdőknél minőségibb de mondjuk egy Dove vagy Nivea szintjét nem éri el.
Végülis az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Végülis az árát abszolút megéri.

Boombapple

2017. július 23.

Finom, puha lesz a bőröm tőle. Érezni, hogy olaj van benne. Az illata púderes, de nem tolakodó. Ápolja a kőszáraz bőrömet, szóval csillagos ötös neki, nameg a kedvező ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

ganett

(!)
2017. július 10.

Rendkívül kellemes illatú (picit naptejes retro filling ☺), selymes, krémes állagú hidratáló tüsfürdő. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

doreszka94

2017. március 4.

Flakonból nagyon kellemes illata van, jó az állaga is. Használat közben is jó illatú, körbe lengi a fürdôszobát, de tusolás után a bôrömön már semmi sem érzôdik belôle. Hidratáló hatása sincs sok, sôt száraz lett utána a bôröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

citylight900

2016. február 27.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszett az illata. Állagra kicsit sűrűbb, ami szintén nagyon tetszett. Újra is venném, de sajnos boltban még nem találkoztam vele :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.