Face Atelier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az első szilikon alapú spray amely hosszú órákra száműzi a fénylő arcbőrt. Minimalizálja a pórusokat és az apró ráncok láthatóságát, valamint mattítja a bőrt.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Polysilicone-11, Dimethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.