Faith In Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. március 22.

Kategória:   Szemkrémek

Hidratálja, frissíti és feltölti a bőrt, eltávolítja a szem körüli duzzanatokat. Fokozza a bőr rugalmasságát. A C- és E-vitamin segíti a sejtek újratermelődését és simává, egyenletesebbé teszi a bőrt. Használja reggel és este. Természetes összetevőkből készült paraben mentes szemzselé.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot, színezéket illetve olajszármazékot.

Összetevők (nem szabványos INCI):
Víz (A Lake District Nemzeti Parkból),  Glicerin (Növényi),  Bio Aloe Vera, Dehidro-Xantán,  D-Alfa Tokoferol (E-Vitamin),  Nátrium-Aszkorbil-Foszfát (C-Vitamin),  Polysorbate 20 (Növényi Eredetű Oldáskönnyítő – Kókuszból Kivont),  Nátrium-Hidroximetilglicinát,  Geraniol (Geránium Olaj Kivonata)

szilvakompi

2011. augusztus 4.

szeretem, mert jó érzés felkenni, könnyen eldolgozható, nem csíp, a karikák ellen is ér valamit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

natasa

2011. március 18.

Nekem semmit nem ért. Elvileg jó szemkörnyéki karikákra. Nem vettem észre, még csak nem is hidratált. Picit ragadt, nem volt jó érzés a bőrnek, amikor felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 18.