Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmazó sampon normál illetve száraz hajra. A levendulavirágnak nemcsak nyugtató és feszültségoldó, hanem élénkítő, frissítő, serkentő és immunerősítő hatásai is vannak. A levendulaolaj megnyugtatja a gyulladt bőrt és serkenti a bőr anyagcsere folyamatait. A geránium szabályozza a faggyútermelést, fertőzés- és gyulladásgátló hatása van.

Mazsoline

2018. augusztus 15.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, imádom a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, imádom a terméket.

borcsa

2017. augusztus 8.

Nagy-nagy reményekkel tértem ki a Margit körúti kis bioboltból: csodás összetevők, csodás illat, bio. Az elején nehezen barátkoztunk, gondoltam, eltart egy ideig, míg megszokom. Mire megszoktam, meg is utáltam: kb. 2 naponta kell hajat mosnom (pedig eddig elég volt a 3), s folyamatosan viszket a fejbőröm, bekorpásodott. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, egyedül a finom levendulaillat kap csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

aalleexxaa

2017. július 18.

Egész jó. Volt/van egy ilyen érzés bennem,hogy szilikonmentesség meg minden,ennek fényében vettem meg ezt is,mellé DM ,szilikonmentes balzsamot használtam.
Eleinte szörnyű volt,igazából megmostam és mondhatni rosszabb volt mint mosás előtt. Zsíros volt,tapadt,olyan érzésem volt mintha folyamatosan koszos,izzadt lenne a fejbőröm. Utána tanácsolták hogy samponozzak kétszer(eddig nem volt szokásom) ,mert elvileg úgy kell stb. Azóta valamivel jobb,de még mindig nem az igazi. Ár érték arányban szerintem egyáltalán nem éri meg.:(
Az illata viszont sokáig érződik,többen is megjegyezték mosás után hogy milyen jó illatom van. Összességében átlagosnak mondanám,nem adja a pluszt amit vártam.
3 Csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

3 Csillagot adnék neki.

Salandi

2016. április 18.

Imádom ezt a sampont,az első komolyabb szilikonmentes samponom. DM-es balzsamot használok hozzá,nem a hozzávalót,de annak az olcsóbb balzsamnak is nagyon szépek az összetevői. nem mellesleg,váll alá érő dús,göndör hajamra ez a sampon 2 hónapig elég volt,annyira habzik ha nagyon vizes hajra kenem fel. csodálatos.!!!

Update: Szép pár voltunk mi,majdnem egy évig, de sajnos iszonyatosan megviselte utána a fejbőrömet. Egyik napról a másikra erős viszketés tört rám és bekorpásodott a hajam. Azóta váltottam hajmosó szappanra. Azért a 4*-ot megkapja tőlem,de szomorú,hogy egy natúr sampon ilyen hatást okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Kendralinx

2016. március 31.

továbbra is zsíros maradt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

továbbra is zsíros maradt tőle a hajam.

S.K

2016. február 3.

Elsőnek jó volt, de sokadik használatra elvesztette a varázsát. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

idnA

2015. szeptember 12.

Az első natúr samponom volt, vele kezdtem a "szilikonmentes életem". Kb 6 hónap használat után már látványosan regenerálódott a hajam és olyan 8-12 hó körül mondhattam azt, hogy teljesen egészséges. Ahogy kopott le a szilikon egyre jobban látszott, hogy törik a hajam alatta, 2-3x vágattam a végéből, 10-15 cm-t tört vissza. Az első pár hónap borzasztó volt, majdnem feladtam és visszatértem a szilikonra. És milyen jó, hogy nem tettem! A hajam visszakapta hidratáltságát, fényes, rugalmas és egyáltalán nem törik, elég a végéből minimálisat vágatni évente 2-3x. A sampon 1 nappal kitolta a hajmosásokat, nem zsírosodott olyan gyorsan a hajam. Korábban minden másnap hajat mostam, vele 3 nappal még vállalható volt a fejem. A balzsamjával együtt használtam, ami az egyik legjobb FIN balzsam sztem. Akinek zsírosabb fejbőre van és csak kicsit száraz a hajvége, vagy normál haja van, annak bátran merem ajánlani. Nem zsírosítja a fejbőrt és a balzsamja szépen hidratálja a hajat. Extra száraz hajvégre viszont ez az ápolás kevés lehet. Folyékonyabb az állaga, mint a szilikonos társainak, viszonylag kevés kell belőle, így lassabban fogy, a második mosásnál már elég jól habzik., illata nem tolakodó, hamar elillan. A balzsamja 2x olyan gyorsan fogy, mint ő, szintén folyékonyabb állagú, jól el lehet oszlatni és bemasszírozni a hajba. Kipróbáltam, h a fejbőrbe is bemasszírozom, asszem rá van írva, h lehet. Nekem bejött, nem zsírosította, kb 15 percig rajta szoktam hagyni. Összességében véve nem rossz kis sampon, de mint minden natúr sampon csak balzsammal együtt használható eredményesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Tara

2015. május 26.

Reménykedve és szuper boldogan tértem be egy szegedi natúr boltba, mikor tudomásomra jutott, hogy forgalmazzák ezt - a sokak által egekig magasztalt - terméket. Akkorát koppantam vele, mint még soha. :D Ez határozottan borzalmas. Próbáltam már szilikonmentes samponokat, és azok beváltak. Legutóbb a The Body Shop-tól rendeltem egyet és egy álom volt szárítás után a hajam. Fényes, gubanctalan, viszonylag sokáig ki is tudtam tolni a hajmosást, mert nem zsírosodott a sörényem. Na de ettől??? Csoda, ha 2 napig bírja, utána úgy nézek ki, mint aki százévente lát sampont. Arról nem is beszélve, hogy alapos öblítést követően is borzasztóan viszket a fejbőröm tőle és persze korpás is lesz...Összességében büdös is, bár a szaga csak addig érződik, míg mosom a hajamat, utána el is illan. Az már egy elhanyagolható észrevétel, hogy akkora csomók keletkeztek a hajamban tőle, mint a ház. Ennyi pénzért mást várna az ember. Egy pozitívumot sem tudnék megemlíteni, ami a márka és a samponjai mellett szólna. A kókuszos is borzalmas. Lehet vissza kéne térni a Body Shop-hoz, csak ott meg a szállítás ára horror. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

wadeper

2015. május 23.

A 2. FIN samponom, alig vártam, hogy elfogyjon. A teafás után az illata is csalódás volt. Azért választottam, mert a teafás kiszárította a hajam, de ez sem hozta rendbe. Balzsamozás után is szenvedés volt a fésólködés, és a fejbőröm is újra viszketni kezdett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Niomi

2015. május 2.

Nekem sem lesz kedvencem. Az illata elég citrusos, a levendulát egyáltalán nem érzem ki belőle, amit igencsak bánok! :( Viszonylag híg ez a fajta, második samponozásra kellőképpen fel lehet habosítani. Azonban a hatása nudli. Használtam már korábban szilikonmentes sampont, szóval tudtam, hogy a kifésülés nem lesz egy leányálom. Ennél a samponnál viszont kész tortúra volt a folyamat. Az egész hajam egy nagy gubanc volt, sprőd lett szárítás után a hajam vége, 2-3 nap után pedig teljesen bezsírosodott a hajtövem. A viszketés nálam is jelentkezett szinte 1 nap elteltével. Valahol jobb minőségre számít az ember, egy ilyen árkategóriájú termék megvásárlása esetén. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.