Faith In Nature

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. február 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2090 Ft

A hipoallergén sókristály dezodor természetes összetevőinek köszönhetően nem tömíti el a pórusokat, és nem gátolja az izzadást, mely a test természetes méregtelenítő folyamata. A termék nem tartalmaz aluminium-klorohidrátot, parabéneket, ill. más mesterséges összetevőket.

Kiszerelés: 100 g

Ár: 2090 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

BergerHenrietta

2019. március 20.

A használata elsőre macerásnak hangzott, mára a napi fürdési rutin része. Fontos, hogy még vizes bőrre kell felvinni (vagy bevizezni a deot, és úgy - de előbbi sokkal egyszerűbb) a megfelelő eredmény kedvéért. Egész nap tart a hatása, még egy esti kiadós sporttevékenység után sincs nyoma izzadtságszagnak, illetve foltot sem hagy a ruhákon. A kicsit magasabb árfekvés pedig sokszorosan megtérül, mivel egy több hónapig elegendő kiszerelést vásárolhatunk (a méret csalóka, valóban kicsinek tűnik, viszont nem fogy úgy, mint más dezodorok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Seabiscuit

2016. július 27.

Nekem tökéletesen bevált. Teljesen szagmentes vagyok egész nap, úgy, hogy 40 fokos hőségben dolgozom és csak reggel kenem fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

natsuko

2015. június 11.

Voltak kétségeim mielőtt megvettem, de bevált. El kell találni, hogy mennyire vizes legyen a bőröm, amikor rá kenem és alaposan kell vele dolgozni, különben nem elég hatékony. Mondjuk, ha túrázni megyek 40 fokban, akkor egy minimális kiegészítést kenek rá más dezodorból, mert olyankor néha cserben hagy (-1), de egy átlagos napon tökéletes, olyankor szagtalan a hónaljam. És ez jó! :) Nem ragad, nem hagy nyomot a ruhán, nem is épül bele, nem csípi ki borotválás után a bőrömet, nem vakarózom tőle, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

mstindigo

2012. január 24.

Bár imádom a Faith In Nature termékeket, ez a termék egy vicc. Szó szerint semmit sem ér, még nekem sem, pedig nem vagyok különösebben izzadós. Ennél natúrabb már nem is lehetne, mert valóban pont olyan, mint a semmi. Ehhez képest kb. 1700 Ft-ért vettem, a semmi pedig ingyen van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.