Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2012. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

A tengeri hínár magas ásványi anyag tartalmának köszönhetően segít a bőr feszességének megőrzésében. Szabályozza a bőr PH értékét és elősegíti a bőr nedvesség-tartalmának megőrzését.  A bio tengeri hínár kivonat érintetlen környezetből és mélytengeri hínárból származik, nem pedig a partra kivetett, elhalt hínárból. A hínárkivonat erős antioxidáns, így hatékony segítség lehet a problémás bőr kezelésében. A színtiszta illóolajok a termék hatékonyságát és illatát javítják. PH kiegyensúlyozott.  A termék nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. Biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

fayless

2014. február 25.

Szerintem pont, hogy kellemes citromos tea illata van. Nem szárít, jól habzik és még az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Bogirl*

2012. június 23.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki. Amikor megláttam, az első gondolatom az volt, hogy miért kellett ilyen sz*rságot venni, mikor tudják, hogy ekcémás vagyok ill. nagyon száraz a bőröm és nem mindegy, hogy mit használok. Elolvasva a feliratot rajta, még mindig kételkedtem, de azért kipróbáltam. A bőrömnek nagyon jót tett, pár használat után sokkal puhább és feszesebb a bőröm, mint korábban. Az illata érdekes elsőre, de könnyen megszokható és nem túl intenzív, tehát fürdés után elillan az illata. Egyébként viszonylag kevés is elég belőle, nekem kb. 2-3 borsónyi bőven elég egy zuhanyzáskor.
Néhány használat után én 5*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 23.

Néhány használat után én 5*-ot adok neki.

Fenolia

2012. június 1.

Szerintem nagyon rossz illata van. Engem a citromos mosogatóra vagy autóillatosítóra emlékeztet. Egyébként szerettem ezt a márkát és a bőrömnek is jót tesz, de számomra ennek az illata borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Lauryl Sulfate, Polysorbate 20, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool, Citral

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!