Fáma

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   herbáriák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucus10, Módosítva: 2012. március 19.

Lelőhely:   herbáriák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különlegesen problémás, nagyon zsíros comedoképződésre hajlamos bőrűek számára. Hatása rendkívül látványos, a gyulladás hamar megszűnik és megakadályozza újabb pattanások keletkezését.

Desideria

2019. május 22.

Eszméletlen jó és hatékony termék remek áron! Annyira szuper, hogyha 2x ennyibe kerülne, akkor is megvenném!
A gyulladást látványosan lehúzza (10 perc alatt!), a bőrt gyönyörűen kitisztítja, kisimítja és megnyugtatja, a pórusokat összehúzza. Nem szárít, ápolt érzetet kelt.
Tapasztalatom szerint nyomkodás után még hatékonyabb, mintha csak simán felviszem az arcomra.
Szerintem egyáltalán nem büdös. Felvitelkor nagyon tud csípni (főleg, ha előtte szadiztam szét a pattanásaimat). Mondjuk én ezt nem bánom, mert legalább érzem, hogy dolgozik a cucc. :)
Szem közelébe ne vidd a terméket, mert bekönnyezel tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Szem közelébe ne vidd a terméket, mert bekönnyezel tőle.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

A lányom próbálta, és szerette. A fiatal korának megfelelő bőrproblémákat jól kezelte, többször újravettem neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Creme

2016. szeptember 25.

Hetente egyszer használom a rozaceás bőrömre. Az illata tényleg nem kellemes, viszont lehúzza az arcomról a pirosságot és ez a lényeg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Klara79

2015. június 21.

Nagyon jo kis maszk, a pattikat jol gyilkolja, viszont nagyon budi, es ovatosan a szemkornyeken, mert sok alkoholt tartalmaz ezert hetente en csak 1x teszem fel, az elhalt hamsejteket is leszedi a lehuzaskor. Nagyon megeri az arat, erdemes a nagy tegelyt megvenni. Hasznalat elott ossze kell razni es ecsettel kenem fel. Kb 1 honapja hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 21.

neoda

2013. december 22.

Ajánlom, nálam érezhető a hatása! Nem fogja megoldani a pattanásos arcbőr alap problémáját, de heti 2-3x-i használattal jól karbantartható a problémás bőr. Érdemes egy nagy kiszerelésbe beruházni. Használat előtt ne felejtsétek felrázni, vagy valamilyen steril pálcikával kicsit kevergetni, de ez rá is van írva a dobozára :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

Lorigil

2013. április 5.

Nagyon nem szerettem, a kukában végezte. Zsíros hatást hagyott maga után, semmit sem segített a gyulladt pattanásokon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

polkadot

2012. december 19.

Tinikoromban mikor nagyon rossz állapotban volt a bőröm ezt használtam. Hatásos volt, sokat segített, viszont szárított, és kegyetlen rossz szaga volt. Én heti egyszer használtam, alkoholtartalma miatt én személy szerint nem is ajánlanám többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Dóry

2012. április 26.

nagyon jó kis pakolás, a pattanásokat tényleg leszárítja. A szaga viszont olyan mint a motorolaj :) de ezt arcra kenve nem lehet érezni. Én 1800ftért vettem fodrászkellékesbe.
Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Ajánlom!

Vien

2012. március 28.

Csodákat tesz az arcommal, és a hátammal is. Felkenem, hagyom megszáradni, majd lehúzom a teljes száradás után. Tejesíti azt, amit a leírásban olvashatunk, csökkenti a pirosságot és az újabb pattanások kialakulását. A hátamon azóta nem jönnek pattanások, mióta ezt használom heti rendszerességgel. Az ára is elfogadható, 1500 Ft körül van, de elég nagy a tégely, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.