Fáma

Ár:   300-1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   300-1300 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 250 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A készítmény egy tradicionális krecept alapján készült. Különleges minőségű szója és magas E-vitamin tartalmú kukorica-csíra-olajjal előállított természetes körömvirág-kivonatot tartalmaz. Tudományos ismereteink alapján a körömvirág-kivonatot tartalmazó krémet rendkívüli sikerrel alkalmazhatjuk nehezen gyógyuló sebek, égési sérülések (napégés), visszerek, visszérpangások, felfekvések és aranyér kezelésére. Használatakor a tiszta bőrfelületet naponta többször vékonyan kenjük be.

nagynomy

2018. augusztus 11.

Gyerekkorom óta körömvirágot használunk sok mindenre.Én a krém formáját nem szeretem, a balzsamok váltak be. Elég vékonyan felvinni, hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

AKiss

2017. október 20.

Nekem ilyen már lassan 10 éve van, sebekre és pattikra használom, és a combomon hajszálerekre, utóbbi esetben jól be kell masszírozni. Minden általam alkalmazott területen segít; lehet, hogy van jobb a piacon, de ezzel teljesen elégedett vagyok, miért kerenék másikat? :) Kis csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

tomimariann

2016. április 20.

Napégés tökéletes gyógyítója! Amikor már mindent kipróbált az ember, akkor eszébe jut, hogy ott a csoda a fiókban... 3 nap folyamatos használat után a durva rákvörös bőrszínem megnyugodott, és a korábbiakkal ellentétben egy cseppet sem hámlott, 100%-osan hidratálta.
Remélem leégni nem fogok soha többé, de ha mégis, akkor megvan a gyógyír.
Egyébként pattanás által kiszáradt sebre, talp, könyök, kézfej ápolására, kopasz fejbőrre is tökéletes ez a "gépzsír".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Remélem leégni nem fogok soha többé, de ha mégis, akkor megvan a gyógyír.

JuditTTT

2015. július 25.

Évek óta használom, mindenféle gyulladásra, száraz területre, égésre jó.sőt, még húzódásra és izomlázra jól bemasszírozom és segít rajta sokat. Könnyen kenhető, remek balzsam. A parfümöt viszont nem csípem benne. Kár volt beletenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

Októberi Lány

2015. május 15.

A mini kiszerelést vettem meg, 320 forintért. Imádom a körömvirágot, és itt csupa jót olvastam erről, hát gondoltam, ennyiért egy próbát megér. Kicsit kevésbé zsírosra számítottam, a "balzsam" szó valamiért azt sugallta.:) Állaga (elnézést a triviális hasonlatért) engem leginkább a fülzsírra emlékeztet, a színe is, de ez utóbbi mondjuk, nem mesterséges úton lett ilyen, hanem magától a gyógynövénytől, ami meg ilyen szép sárga. :D Illata tipikus körömvirágkrémes, nekem nem annyira tetszik, de még elmegy.
Lassan és nehezen szívódik be, persze függ attól is, hova keni az ember. A szétcserzett könyökömre elég hatékony volt, agyondörzsölt, vérvörös orrom környékét nem csípte, viszont szintén sokat segített a gyógyulásban, ezen kívül kiszáradt, vagy éppen varas sebekre is nyerő volt. Egyedül a számra nem vált be, arra ott a kakaóvaj, az sokkal jobb (és nincs benne hozzáadott szer), illetve a körömvirág olaj. Kb. ennyi az eddigi tapasztalatom, szerintem végzi a dolgát, csak a zsírossága miatt kell figyelni, arcra pl. nem kenném nagy tételben, az tuti.
A kicsi tégelynek előnye és hátránya is van: kiszedni belőle egy "kenésnyi" mennyiséget a sűrűsége miatt elég nehézkes, nekem csak körömmel megy, ez nem az igazi; viszont nem kell egyszerre nagy adagot venni, ez ugye pénztárca kímélő, plusz a női táska Bermuda háromszögébe éppen elfér és mindig jól jön egy ilyen "vindex jellegű" univerzális kis kencefice. És hát olyan cuki...:)

Update: Néha, általam eddig még nem tisztázott okok miatt, igen rondán be tud durranni az arcom, 2-3 nagyobb, kinyomhatatlan, ronda vörös csomószerű "ragya" jön ki rajta. Ezek aztán lassan, keservesen gyógyulnak, hámosodnak, sebesednek, varasodnak, terjeszkednek, gyulladoznak be újfent. Nos, rájöttem, hogy ezeken, zsírossága ellenére is segít, jobban, mint a cink-oxidos krémek. De sajnos csodát nem tesz velük. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Jogobella

2015. május 2.

Az egész család szereti ezt a krémet. Kisebb égési sérülésre, nátha miatt kipirosodott orra, száraz szájra, kézre vagy gyulladt pattanásra, mindenre jó!
Az illata is kellemes. Kevés is elég belőle és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Az illata is kellemes. Kevés is elég belőle és sokáig elég.

Grumpi

2015. március 4.

Minden szempontból a legjobb!Nem olyan mint egyes zsíros,krémes rettenetek.Minden célra szuper,én a tetoválásokra is ezt kenem,jobb mint a bepanten vagy bármelyik bolti csoda!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

yokkoa

2015. január 20.

Ez az egyetlen körömvirág krém (narancssárga tetejű), aminek az illatát nem csak el tudom viselni, de kifejezettem szeretem is. Nagyon jó kis gyógy-krém, a gyerekekkel csak "varázskrémnek" hívjuk. Bármi kis sérülés kenünk be vele, sokkal hamarabb gyógyul. A kinyomott pattanások vörös hegeit is hamarabb tünteti el. Szemöldökszedés után, intim testrészek borotválása után is érdemes használni! Vékonyan 1-2x bekenem és nem pattog ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

lilla96

2014. december 7.

Legeslegjobb körömvirág balzsam! :) Ha kidörzsölődik, kipirosodik, húzódik az orrom alatt a bőr, mikor náthás vagyok, ezzel bekenem és egyből használ. Valamint nem csíp. Apukám mikor jobban kijön rajta a pikkelysömör, csak ennek a márkának a kamillás kéz-és testápoló krémét szereti használni rá! Szóval a márkára is egy ötöst adnék. Olyan egyszerű de nagyszerű és természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 7.

Villango

2014. január 1.

Tjano, Bionagykerben (mediline) nézd meg (Bp 3. kerület). Én ott vettem a legkisebb kiszerelésűt, próbaképpen, és nagyon szeretem.
Néha bevillan nincs-e öregasszony illatom :) nem tudom honnan veszem, biztos valami gyerekkori berögzülés, mert már nagyon rég nem szagolgatok idősebb néniket. :)
Mindig van a táskámban, főleg kézre használom, de igazából mivel nagyon picike kiszerelés van meg, inkább csak helyileg, egész testre nem. Arcra amúgy nem.
Nagyon olcsó volt,ha elfogy újra fogom venni, de nagy kencés vagyok, imádok minden testvajat és ehhez hasonló dolgot.... így valszeg csak 1 darabja lesz az ilyen vajas-olajos krémeimnek. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Emolliensek: Petrolatum, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance