Fáma

Ár:   1820 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cskati01, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendkívül hiroaktív gél a legmodernebb formában tartalmazza a bőr számára nélkülözhetetlen nedvesítő faktort az E vitamint és a bőrt építő hyaluronsavat. A készítmény kiváló hatását a liposzómás forma biztosítja, amely képes a ható anyagokat maradéktalanul a sejtig eljuttatni, és és azt ott közvetlenül átadni.

demeve

2017. december 7.

Az arcbőröm egyre inkább víz- és zsírhiányos a korom előrehaladtával (de fura ez így... ááá), ezért úgy használom a gélt, hogy felviszem az arcomra, szememre, szempillámra, nyakamra, mellkasomra, megvárom, hogy beszívódjon, ezután pedig egy zsíros krémet használok, főleg az érzékeny területekre. Eredetileg viszont nem arcbőrre vettem, hanem fejbőrre! Zsíros a fejbőröm és száraz, vékony szálú a hajam. Gondoltam, mi van, ha azért zsíros a fejbőröm, mert a vízhiányt próbálja pótolni. Na mondom, ez a lipogél pont jó lesz: 100%-osan beszívódik, így nem nehezíti, csomósítja el a hajam. Kipróbáltam, nem öblítettem le, működik. Sőt! Egyik hajmosás után balzsam helyett ezt használtam, szintén nem öblítettem le. Rendesen megszárítottam, hát kb. 3x volume, tartás, extra fény, selymes puhaság és kevésbé zsíros, nem viszkető fejbőr. Bár a zsírosodáshoz hozzá tartozik, hogy használok hajcseppet is a géllel együtt. Ha én lennék a marketingesük, főleg hajra ajánlanám!!! Máshol is jó a bőrömön, 4*, de a hajamon-fejbőrömön a sztár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

jazmin826

2014. május 19.

Régen nagyon szerettem ezt a krémet, de legutóbb amikor vettem meglepődve olvastam, hogy megváltozott az összetevők listája.Többféle parabént is beleraktak. Már akkor volt egy rossz érzésem és sajnos beigazolódott, mert bepirosodott tőle az arcom, egy kis részen hámlani is kezdett. Neogranormonnal próbáltam helyre hozni, valamennyire sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

boreger

2013. szeptember 1.

Ez egy csodaszer. Bár a tégelyen öregedő bőrre ajánlják, az én érzékeny bőrömre tökéletes. Egyáltalán nem zsíros, hanem egy könnyű zselé, ajánlom annak is, akinek gyulladt pattanásos a bőre, nekem látványosan segített. A bőröm hidratált, puha és matt tőle, a sebek, pattanások, pattanások helyei gyorsan gyógyulnak. Már a harmadik tégellyel használom ( 1 tégely legalább 3-4 hónapra elég!!!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

mazsola

2013. július 5.

Egyelőre 3-ast adok neki, 1 hete használom, de még semmilyen különösebb hatást nem látok, pedig most kemény próbán kellett átesnie: nagyon kiszáradt a homlokom, ezért naponta többször is kellett krémeznem. Az igaz, hogy nagyon könnyű, gyorsan beszívódik és üdítő az egész érzés, de igazándiból azt várom tőle, hogy "mélyhidratáljon", mivel ugye ezt ígéri. De még kitartóan kenegetem és ha pozitív hatást látok, feljebb fogom pontozni.

UPDATE: marad a 3 csillag... Tartós használat után sem látok semmi különbséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

UPDATE: marad a 3 csillag... Tartós használat után sem látok semmi különbséget.

Rekri

2012. július 11.

Nagyon jó. Gyorsan beszívódik és puha, finom lesz a bőr. Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

cskati01

Korcsoport: >54
2012. május 8.

Ezt a terméket kombinálva használom más bőrtápláló krémek alá. Fantasztikusan erősíti az arcbőr számára megfelelő krémek hatását, és felszívódását. Én több mint húsz éve használok liposzómás készítményt, a hatásuk felülmúlhatatlan a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 8.

Hidratálók: Maltitol, Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak