Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Wellbe, 2790 Ft

Aromaterápia bárhol, bármikor. Csodálatos illatosító könnyű virágillattal a stresszes szituációk oldására. Nyugtató hatású keverék természetes illóolajokkal: neroli, levendula, édes narancs - jojobaolajba ágyazva.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Wellbe

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Linalool, Limonene

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.