Farfalla

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Wellbe-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 7 990 Ft

Értékes öregedésgátló olaj az arc és a dekoltázs ápolására. Az antioxidáns hatású omega-5-zsírsav és másodlagos növényi anyag tartalmával megakadályozza a bőr korai öregedését.Erősíti és regenerálja a bőrt , támogatja a természetes védőfunkciókat.

Felhasználási ötlet: Egy csepp olaj az arcápolóba keverve égész napos védelmet nyújt a bőr számára. Bázisolajba keverve különösen tápláló hatású ápoló és masszázsolajat kapunk. Na True által minősìtett biokozmetikum.

Ár: 7990 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 7 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

ingyombingyom

2015. június 7.

Ezt is használom. Shea, kókusz vagy kakaóvajba csöppentem és masszírozom. Más feszesítőolajokkal is jól kijön.
Jobb mint a szérumok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 7.

Jobb mint a szérumok!

Antioxidánsok: Tocopherol