Farfalla

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 390 Ft

Értékes regeneráló olaj a bőr időtlen szépségéért. Támogatja a bőr nedvességmegkötő képességét. Kiváló  öregedésgátló arcolaj a száraz,  érett , érzékeny bőr számára.

Felhasználási ötlet: Tisztán alkalmazva igazi luxuskényeztetést nyújt az érzékeny bőr számára. Hìgìtva bármilyen bőrtìpus ápolására kiváló. 80 % mandulaolaj, 20 % rózsaolaj.

Na True által minősìtett biokozmetikum.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 4 390 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

ingyombingyom

2015. június 9.

Remek feszesítő. Nem használom minden nap de a masszázsrituálémban benne van. Sheavajba csöppentek 1-2 cseppet és bemasszírozom. Enyhén bizsergő érzést kelt de nem vöröslik tőle a bőröm. Éjjel cdolgozik, másnap reggelre friss, feszes arcbőr az eredmény.
Amilyen korpás-szeborroeás ( és még sok más típusú) bőröm van, nem hittem volna hogy egy ilyen olajos cuccot elvisel. Mit elvisel, segít neki!
Nem tudtam, hogy nagy része mandulaolajból van. Mindig tanul az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 9.

Nem tudtam, hogy nagy része mandulaolajból van. Mindig tanul az ember.

Emolliensek: Rosa Moschata (Musk Rose) Oil

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.