Farfalla

Ár:   €2   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. december 21.

Ár:   €2
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Összebujás" fürdősó. Egy meleg sófürdő csodálatosan elűzi a stresszt és a feszültséget. A harmonizáló, kiegyensúlyozó vanília, tonka, mimóza, mandarin, rózsa és szantálfa illatú fürdősó megnyugtatja a lelkét és kényezteti az orrát. Az illatanyagok természetes illlóolajokból származnak. Certifikált natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2017. október 29.

Ez tényleg "csak" fürdősó. Tengeri só természetes illóolajokkal. Nagyon jó érzés volt benne fürdeni, finom rózsás, virágos illata van. El tudnék képzelni benne némi ápoló olajat is (mint például a Laveránál), akkor még tökéletesebb lenne. Ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool