Farfalla

Ár:   4520 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   30 ml és 250 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Wellbe, 4390 Ft

Frissítő arcápoló olaj minden bőrtípusra:a száraz bőrnek nedvességet, az érett bőrnek regenerálást, a pattanásos, problémás bőrnek hűsítő és nyugtató hatást biztosít. Ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag, intenzíven ápol. Kiegyensúlyozza és harmonizálja a bőrt.

• Arcápoláshoz: Egy csepp olajat a tenyerünkben keverjünk össze a normál nappali arcápolóval, illetve használjuk önmagában, arcápolóként.
  • Testápoláshoz: Bázisolajhoz keverve értékes vitálanyagokban gazdag test-ápoló, illetve masszázsolajat kapunk.

NaTrue által minősített biokozmetikum.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 4 390 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

kishefy

2019. április 9.

Nappali arcápoláshoz használom (Seborrhoea sicca). Nem komedogén, gyorsan beszívódik a bőrbe. Szép matt hatású lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Cirné

2016. április 3.

Általában más olajokkal együtt használom, de önmagában is nagyszerűen rendben tartja a bőrömet. Tudtommal Magyarországon már csak online kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol