Farmasi

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilluc, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

A Farmasi hajpermetével, sokkal egyszerűbb és kellemesebb megfésülni gyermeke haját! Nehezen fésülhető, rakoncátlan és fonott haj a permet segítségével könnyedén fésülhetővé és kibogozhatóvá válik. Nagyszerű összetétele és nyugtató illata bársonyos lágyságot és természetes fényt ad hajának.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Lilluc

2019. szeptember 2.

Kislányom hajára vettem, de nem néztem meg körültekintően az összetevőket....Pont szilikonost nem akartam neki.
Amúgy jó lenne, de így tuti nem fújom rá a hajára.

Update:
Mégis használom a hajára....nem tudom mi győzött meg, de használom.
Az illata kellemes, könnyebb is a fésülés vele. Nem látom hogy kárt okozna a hajában.
De még keresem az igazit, amiben nincs mindenféle felesleges cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Amúgy jó lenne, de így tuti nem fújom rá a hajára.

Update:
Mégis használom a hajára....nem tudom mi győzött meg, de használom.
De még keresem az igazit, amiben nincs mindenféle felesleges cucc.

Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.