Farmasi

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Coffee123, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A teafaolaj tartalmú szérum célzott gondozást biztosít a bőrhibák és pattanások ellen, megakadályozva a kiújulást a bőr kiszárítása nélkül. A test egész bőrfelületére alkalmas."

papramona

2021. április 16.

Keresztanyutól kaptam egy csomagot karácsonyra és ilyen szérum is volt benne. Alapjában véve nem vagyok pattanásos, de ritkán előfordul 1-1 ha zsírosat meg chipset eszem. Kipróbáltam nagyon gyulladt pattanásra kenve este, picikét csípte pár másodpercig, aztán nem éreztem semmit, másnap reggelre az egyik teljesen eltűnt, a másiknak felére ment a sugara, azóta használom a pattanásokra és szerintem nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Lea13

2020. december 10.

Csodát művelt az arcommal az első használat után, pattanásaimat egy este alatt tűhegynyire összehúzta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Limonene

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.