Farmasi

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yudiger, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók

Hosszantartó krémes kajal zselés szemhéjtus intenzív pigmentációval vékony vagy vastag vonal megrajzolásához. A bársonyos összetétel már egy húzással is egésznapos kiemelést biztosít. Nem kenődik.

yudiger

2019. május 5.

Az eddig használt tusok közül a legjobb, amivel találkoztam. Valóban nem kenődik, tartós. Könnyen kenhető, szép, határozott vonalat ad. Ár-érték arányban is nagyon jó. Kb. 1500-ért jutottam hozzá (akcióban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 5.