Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Farmasi, Astor körömlakkok
Ár: 500 Ft egyben vagy csere , Eladó: Coffee123
Állapot: 1-2x próbált, szinte tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, foxpost
Demetrea

2019. december 10.

Nagyon szeretem őket, eddig még ezek bírják a legtovább a körmömön. :) Az összes nude árnyalatot megvettem, mindet imádom. Sajnos az ecset nem mindnél ugyanolyan jó, de más problémám szerencsére nincsen vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

nnagy822

2019. szeptember 3.

Nagyon olcsó, és nagyon tartós koromlakkot imádom őket, több szint is beszereztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

infinitypurple

2019. augusztus 18.

Nagyon tartós körömlakkok, számomra ezek a legjobbak a Delia Coral körömlakkok mellett. Csodás színei vannak, 2 rétegben szoktam felkenni. Egyetlen negatívum, hogy lassan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

cocoapowder

2019. augusztus 11.

Szépek a színek, pigmentáltak, de nagyon lassan szárad...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Szépek a színek, pigmentáltak, de nagyon lassan szárad...

MNNiko

2019. január 3.

Nagyon szeretem. Szuper olcsó és talán ez a legtartósabb lakkom ami valaha volt, pedig piszok drágákkal is próbálkoztam már. 1 hetet simán kibír, szép marad, pedig én elég hamar lemosom, ha csak 1 körmömön pattan is meg.
Hatalmas palettáról lehet válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Hatalmas palettáról lehet válogatni.

Krisztakiki

2018. december 7.

Szép színei vannak 2 3 rétegben kell felvinni és akkor intenzív lesznek a színek, de sajnos emiatt elég lassan szárad meg fedolakkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Dorah92

2018. december 4.

Nem drága és nem kopik hamar. Jól fed,ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nem drága és nem kopik hamar. Jól fed,ajánlom mindenkinek.

Lailany

2018. július 25.

A legjobb körömlakkok amiket valaha használtam :) Nagyon tartósak, a lábamra használom, mert a kezemen műköröm van. Ez valami eszméletlen... Gyorsan szárad és akár 3 hétig is elvan kopás nélkül, akkor már csak a növés látszik :D Imádom őket, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

BetDam

2018. július 18.

Nekem a kék kálciumos körömerősítőm van meg a márkától.
Elképesztő hogy olcsó is (nagyon)és még jó is.érezhetően erősebbek lettek tőle a körmeim és nem törnek be.Használtam már sokkal drágább erősítőt is ami rosszabb volt.
Úgy gondolom be fogok szerezni valamilyen színes lakkot is a közeljövőben. 😃😃😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Nekem a kék kálciumos körömerősítőm van meg a márkától.
Úgy gondolom be fogok szerezni valamilyen színes lakkot is a közeljövőben. 😃😃😃

krisztinamedveczki

2018. június 5.

SZUPER!
Tartós, jszép a fedése. Tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

SZUPER!
Tartós, jszép a fedése. Tökéletes

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.