Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

ancsiedes

2021. március 9.

Olcsó húsnak híg a leve. Már másnap pattogni kezd. Kár érte, szépek a színei. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Glowbaby

2020. november 22.

Egy nagyon olcsó, minőségi és nagyon tartós körömlakkról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Egy nagyon olcsó, minőségi és nagyon tartós körömlakkról van szó.

Eowynie

2020. február 27.

Szeretem őket, de viszont nem állítanám hogy olyan tartósak. A matt verziók egyenesen borzalmasak legalábbis számomra nagyon kényesek. A fehér bőrömön ezek a színek nem is álltak jól sajnos - Moon és az Amethyst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Demetrea

2019. december 10.

Nagyon szeretem őket, eddig még ezek bírják a legtovább a körmömön. :) Az összes nude árnyalatot megvettem, mindet imádom. Sajnos az ecset nem mindnél ugyanolyan jó, de más problémám szerencsére nincsen vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

nnagy822

2019. szeptember 3.

Nagyon olcsó, és nagyon tartós koromlakkot imádom őket, több szint is beszereztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

infinitypurple

2019. augusztus 18.

Nagyon tartós körömlakkok, számomra ezek a legjobbak a Delia Coral körömlakkok mellett. Csodás színei vannak, 2 rétegben szoktam felkenni. Egyetlen negatívum, hogy lassan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

cocoapowder

2019. augusztus 11.

Szépek a színek, pigmentáltak, de nagyon lassan szárad...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Szépek a színek, pigmentáltak, de nagyon lassan szárad...

MNNiko

2019. január 3.

Nagyon szeretem. Szuper olcsó és talán ez a legtartósabb lakkom ami valaha volt, pedig piszok drágákkal is próbálkoztam már. 1 hetet simán kibír, szép marad, pedig én elég hamar lemosom, ha csak 1 körmömön pattan is meg.
Hatalmas palettáról lehet válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Hatalmas palettáról lehet válogatni.

Krisztakiki

2018. december 7.

Szép színei vannak 2 3 rétegben kell felvinni és akkor intenzív lesznek a színek, de sajnos emiatt elég lassan szárad meg fedolakkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Dorah92

2018. december 4.

Nem drága és nem kopik hamar. Jól fed,ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nem drága és nem kopik hamar. Jól fed,ajánlom mindenkinek.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.