Farmasi

Ár:   1569 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Coffee123, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Egyedülálló módszerekkel, Spártából szerzett ritka rózsavíz, mely természetes aktív összetételeinek köszönhetően a megújítja a bőr és hidratáltá teszi azt. Nem mindennapi illatával finoman felfrissíti a bőrt és a rózsa speciális tulajdonságainak köszönhetően kihúzza a pórusokat, mely tiszta bőrt eredményez. "

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Végre egy rózsavíz, aminek rózsa illata is van. Nagyon kellemes, én csak az arcom áttörlésére használom, annak tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

barczimarika

Korcsoport: >54
2019. május 3.

Nagyon jó,jól tisztít,hidratál.Az illata csodás.A bőröm finom,puha lett ,mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 3.

Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate