FarmaVita

Ár:   560 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monikahunyadi, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

FARMACOLOR 2015. december és 2016. január hótól SUPREMA COLOR néven kerül forgalomba.

A Suprema Color egy professzionális oxidációs tartós krémhajfesték, mely 100%-osan befedi az ősz hajszálakat, ragyogó, fénylő, vibráló hatást eredményez, kiváló minőségű kondicionáló szerekben, lipidekben gazdag, exkluzív olaj összetevőkkel – argán olaj, makadámdió olaj, avokádó olaj – varázslatos színt kölcsönöz a hajnak, elképesztően pompás színkollekció 106 árnyalattal: természetes, intenzív, meleg és hideg, hamvas, arany, barna, bézs, vörös, lila árnyalatok, amelyek szőkítőporok speciális keverékével egészülnek ki.

• Korszerűbb, hajkímélő összetételben
  • Új csomagolásban
  • 60 ml kiszerelésben
  • Farmacolorral azonos színekben és szín-szám jelzéssel
  • Plusz 6 db új intenzív színnel
  • Keverési aránya 1:1,5 világos szőke színeknél 1:2
  • Krémoxid: 6-9-12-20% (1000 ml, 60 ml)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Momo87

2019. március 20.

Mindig elcsábulok és imádok sajnos újat kiprobálni , hát így tálkoztunk😑 Sajnos nekem jött be, de lehet csak nagyon mellé nyúltam a színválasztással😭 a mineral kollekciós 7.72-el festettem a hajam 6%os oxival keverve! A végeredmény a hajtövem világos mogyoróbarnásnak mondanam de csak napfényben ! Érdekes mód viszont benti nem erősfénynél visszaköszön az érdekes szîne ami miatt a palettán is kiszúrtam!nem tudom ezt az érdekes színt hova sorolni !? nekem érezhetően szárította! Update: hajvégem -2cm! 🥺szétégette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

CintiaTekla

2018. december 29.

Számomra ez a tökéletes hajfesték. Más festékek vagy nem fogják meg a hajam, vagy a végeredmény nem tetszik - ebből a 9.44-es világos rézvörös az abszolút favorit, az én színem. Csak ajánlani tudom, évek óta ezzel festem a hajam (egy-két fellángolás-kilengés kivételével), és sosem csalódtam. Való igaz, hogy nem pikk-pakk beszerezhető, de ennek ellenére megéri az utána való rohangálást, mert tényleg csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Melszi

2018. november 23.

Update: Eltelt 3 hét a festés óta és a hajam töve szinte naracssárgára kopott, a többi része vörös maradt (érdekes, mert pont a tövénél volt sötétbarna a lenövés...). Alig várom, hogy átfessem egy másik festékkel.

Nagy reményekkel vásároltam meg ezt a festéket 7.62-es red violet blond színben a 6.66-os intenzív vörös hajamra. Sajnos azt kell, hogy írjam, engem csalódás ért. A színe szép, de nem olyan, mint amit a minta mutatott, a töve világosabb lett, pedig ott már sötétbarna volt a lenövés. Iszonyatosan ammónia szagú, nagyon meglepődtem, mert itt azt írták, hogy jó illata van. Festés közben nagyon csípte a szemem, az orrom. És majd' megfulladtam. A fejbőrömet kicsit irritálta (igaz mostanában minden irritálja). 6-os oxival kevertem.
Annyi előnye van, hogy a hajam festés után tényleg puhább és csillogóbb, mint szokott. De legközelebb tuti nem ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

MissKrux

2018. október 25.

Nem szárítja a hajam, sőt mintha puhábbnak is érezném festés után.
Mineral Shadows kollekcióból használtam a 10.11-est...mivel nem szőkítettem ki a hajam platinára így ezüst színt nem értem el,de csodaszép hamvas közép szőke lett 3%-os oxival. Hamvasság hamvasító sampon használata mellett kb 3 hétig (heti 2mosással) kitart. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Nem szárítja a hajam, sőt mintha puhábbnak is érezném festés után.

Negro

2018. április 26.

A 8.66os színt vettem meg, ma festettem vele hajat. Csodálatos intenzív igazi piros vörös szín. Előtte Bessel festettem, ahhoz képest ez valami álom. Selymes és puha lett a hajam. Egyáltalán nem szárította ki. Remélem nem fog gyorsan kopni, mert eddig nagyon imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

SimonKrisztike

2016. november 18.

Az eddigi legszuperebb hajfestèk amit eddig hasznàltam!Imàdom: gyönyörű szìn egyenletes fedès ès pihe-puha haj a vègeredmèny. ÈN a 8.44- es àrnyalatot vettem az èn semilyen szìnű barna hajamhoz ès szikràzô vilàgos vöröses szìnt adott neki ami mèg sem lett marancssàrga ès mű! Annak ellenère; hogy vilàgos mègis van egy gyönyörű szìnmèlysège.Ennyi pènzèrt felül múlta a legdragàbb partnereit. ..Köszönöm Farmavita🤗❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

hiphoppergirl93

2016. október 15.

Aaa én elvagyok ájulva tőle, hogy ennyi pénzért sokkal különb, mint bármilyen loreal vagy alfaparf... Ennyit arról, hogy a reklámot fizetjük hát szerintem jogos, mert ez is tud annyit bőven . Szakmai áron 560 ft körülbelül, elképesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

stefanie95

2016. augusztus 18.

A FarmaColor Essence hajfestéken keresztül jutottam el hozzá.Nagyon szeretem őt is, nagyon tartós és nem száríta ki a hajvégeket egyáltalán. Még sosem irritálta a fejbőrömet, pedig hajlamos vagyok az irritációra. Az ár-érték aránya egyszerűen szuper! :) A beszerzése sokszor nem egyszeű, de azt hiszem, hogy nnek ellenére maradok nála. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Alafaya

2016. június 21.

Nagyon jó hajfesték, az üzletemben ezzel és Schwarzkopf Igora Royal-lal festek, ezt a fajtát azért kezdtem el használni, mert egy olcsóbb alternatívát is szerettem volna kínálni a vendégeimnek. Az Igorának ugyan nagyobb a színválasztéka és nagyon pontosak a tincses színskálán a színek, de ezen kívül igazán lényeges különbséget nem látok a két termék között. A Suprema 7-es színmélységig tökéletesen fedi az őszt, de van olyan vendégem, akinek 10.0-val festjük a 100% ősz haját és mindig tökéletes a fedés. Szépek a színek és nem szárítja jobban a hajat, mint bármelyik ismertebb és drágább társa. Nagyszerű kis festék ez, tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 21.

nicole74

2016. május 5.

Nagyon jól fed, nem szárítja a hajat, és tartós a színe. Az ára meg még jobb :) Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Színezékek: Basic Blue 99

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.