Farmec

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin89, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Géles textúrájának köszönhetően hamar beszívódik a bőrbe, helyreállítva a bőr természetes egyensúlyát. A hidratálásnak köszönhetően csökkenti/késlelteti a ráncok megjelenését és mélyülését. A hatóanyagok - Aquaxyl, Glicerin és Orchidea-kivonatok kombinálásával - serkentik a sejtek hosszú távú vízmegtartó képességét.

• azonnali hidratálás
  • a bőr visszanyeri fényességét és finomságát
  • kiváló smink alap is egyben

katalin89

2019. november 26.

Elegem volt abból, hogy drága krémeket próbáltam ki sorra és egyik sem vált be, szóval a boltban nézelődve az olcsóbb krémek között olyan terméket kerestem, amiben nincsen alkohol. Száraz bőröm van, de mivel a Farmec száraz bőrre való temrékében láttam alkoholt, ezért ezt a normál bőrre valót vettem meg, amiben nincsen alkohol. Itt a krémmánián mindig utána nézek a krémeknek, de már olyan régóta keresek egy olcsóbb alkoholmentes krémet, hogy nem akartam kockáztatni, hogy talán valami rosszat olvasok erről a termékről (pedig pont ez a krémmánia lényege:D). Megvettem a krémet és kiprbáltam. És...IMÁDOM! Már majdnem elhasználtam az 50ml tégelyt, de nincsen rossz tapasztalatom vele kapcsolatban.Inkább smink alá használom, nagyon széppé, selymessé és puhává teszi vízhányos, száraz (néha kombinált) bőröm. A smink is nagyon szépen mutat rajta!
Most, hogy elfogyni készül a termék, mertem csak rákeresni, hogy milyen ördögi összetevők lehetnek benne, de kellemesen csalódtam (bár az összetevők listáját majd még leelenőrzöm, mert ezeket egy honlapon találtam és úgy emlékszem, hogy a dobozon több volt felsorolva).
A lényeg, hogy mindenkinek bátran merem ajánlani. A legjobb krém amit az utóbbi 2 évben próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Anhydroxylitol