Farmec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heléna, az összetevőket feltöltötte: Ziza, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

CrazyKid

2015. január 16.

Egy bordós pirosat kaptam ajándékba. Alapnak a rdl young körömerősítő lakkját kentem, aztán ebből 2 réteget, mert egy felvitel nem elég. Kicsit sokat pepecseltem vele, mert az alapnak használt lakkból biztos ami biztos tettem még egy fedőréteget. Ez történt 1 hete, és a jobb kezemről egyáltalán nem kopott még le. Nagyon tartós és szép fényes. Bal kezemen is vállalható, ott picit lejött, mert kocogtatom a körmeim. Szerintem ha kijavítom akár még 1 hetet is lehúzok vele, és akkor hivatalosan ez lesz az a lakk ami 2 hétig bírta. Hogy tartós az nem kifejezés, kész páncél :D Árban is jó, tuti veszek majd még árnyalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Ziza

2014. július 6.

Nagyon szeretem. Több árnyalatot is vettem belőle. Elég sokféle körömlakkot kipróbáltam már, de eddig veri az egészet, szépen fel lehet vinni, gyorsan szárad és akár 1 hétig is eltart, az áráról nem is beszélve. A színtelen változatát fedőlakk helyett szoktam néha használni mikor igazán tartós körmöket szeretnék, mivel eddig ezt egy fedőlakkal sem sikerült elérni. Szeretem, hogy általában a klasszikus színekre fektet nagy hangsúlyt a gyártó és nem csak a divatos-extravagáns színekkel vannak tele a polcai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Heléna

2012. április 27.

Szuper!! Nekem egy nagyon szép, szolid bőrszínű árnyalatom van, hétköznapokra tökéletes. Nem teljesen matt, vannak benne ici pici csillámok. Két rétegben viszem föl, és szerintem tényleg tartós, egy hetet is kibír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 27.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol