Farmec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heléna, az összetevőket feltöltötte: Ziza, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

berenisz

2020. augusztus 26.

A számomra legtartósabb körömlakkok a Farmec lakkjai. Most egy nude(?)-félém van, rég vettem, de azóta is kenhető, tartós. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Ziza

2014. július 6.

Nagyon szeretem. Több árnyalatot is vettem belőle. Elég sokféle körömlakkot kipróbáltam már, de eddig veri az egészet, szépen fel lehet vinni, gyorsan szárad és akár 1 hétig is eltart, az áráról nem is beszélve. A színtelen változatát fedőlakk helyett szoktam néha használni mikor igazán tartós körmöket szeretnék, mivel eddig ezt egy fedőlakkal sem sikerült elérni. Szeretem, hogy általában a klasszikus színekre fektet nagy hangsúlyt a gyártó és nem csak a divatos-extravagáns színekkel vannak tele a polcai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Heléna

2012. április 27.

Szuper!! Nekem egy nagyon szép, szolid bőrszínű árnyalatom van, hétköznapokra tökéletes. Nem teljesen matt, vannak benne ici pici csillámok. Két rétegben viszem föl, és szerintem tényleg tartós, egy hetet is kibír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 27.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol