FCUK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Illatjegyek: kókusz, vanília, spun sugar (karamellizált cukor), pirosbogyós gyömölcsök, lonc, almafa virága, jázmin, ámbra, pézsma, fás jegyek, szantálfa, vetiver

effdee

2020. augusztus 9.

Isteni krémes naptejes finomság, vidám lenge illat :) könnyen rétegezhető, szinte mindenhez jó alapot ad. Közben szintet lépett, szárítógép illatosítóként is remek, helyrehozza a punnyadt ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

BrittaCooper

2019. augusztus 8.

A Notinóról rendeltem tavaly, és nem tudom mióta állhatott már a polcukon, de mikor levettem a kupakot, tiszta ragacs volt, kifolyt egy kicsi, és az első fújás alkalmakor hihetetlen szerencsétlenül letört a teteje, csövestül, rugóstul mindenestül, így sajnos még a kis parfümszórómba sem tudtam áttölteni. Alapvetően is elég kellemetlen illata volt, pedig már korábban ismertem az illatot, és egyáltalán nem ilyennek kellett volna lennie. No de, itt nem az előbb említett céget, hanem a parfümöt kell értékelni. Maga az illat csodás, annyira kellemes frissítően kókuszos, pont eléggé tartós, nyárias, de én szerintem bármikor tudnám hordani. A legutóbbi negatív tapasztalat óta már nem is nagyon gondolok rá, így is fájdítja a szívemet az a kukába került 100ml-s üveg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

alizee

2018. március 23.

ez lesz a nyári "tropical" parfümöm, mert valami irtó finom kókusz alapú koktél illata van. évek óta szerettem volna valami nem mű-kókuszos igazi nyaralós kánikula illatot, és ebben nem csalódtam. gyümölcsös-krémes-kókuszos, rajtam nem túl cukros hála az égnek mert vakon rendeltem és attól féltem, hogy valami geijl cukorbombát kapok egy kis kókuszos felhanggal. de nem, rajtam nagyon szépen előjönnek a fanyar bogyós gyümölcsök és mintha egy kis ananászt is éreznék benne, bár azt sehol sem ír. a tartóssága sajnos nem az igazi mert a bőrömről 2-3 óra alatt elillan, de ruhán kicsivel tovább bírja ezért mínuszolok csak. amúgy imádnivaló jókedv illat és az ára egy vicc! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

KittiASzuperpocok

2017. január 13.

Kokusz, vanilia, cukor, ambra amik rajtam kiteljesednek. Kifujaskor leginkabb a kokusz dominal, majd ahogyan csendesedik egy cukros ambras puderes finomsagga valik.
Nem az a karakan dogos illat amik velem eggye szoktak valni...sajnos.
En szamitottam arra hogy provokativ lesz a pirosbogyos gyumiillattol.
Na rafaztam mett magamon semennyire sem erzem 😂
Etzol fuggetlenul 4csillag mert finom kis illat csak nekem nem a zsanerem. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Nem az a karakan dogos illat amik velem eggye szoktak valni...sajnos.
En szamitottam arra hogy provokativ lesz a pirosbogyos gyumiillattol.
Na rafaztam mett magamon semennyire sem erzem 😂
Etzol fuggetlenul 4csillag mert finom kis illat csak nekem nem a zsanerem. ☺

pomme

2016. szeptember 9.

Imádom! Egyszerűen nem értem, hogy még senki sem vette fel az adatbázisba. Édes, kókuszos-vaníliás egy lehelletnyi bogyóval (nagyon meg kell feszülnöm, hogy érezzem ez utóbbit), mást nagyon nem érzek ki belőle. Azt is mondhatnám, hogy halál unalmas, de nem az. Egyszerűen mesés. Krémes, édes, nyáron tisza Hawaii-naptej-buli-koktélok, télen bújós, meleg, sütis. Katy Perry Meow-jához tudnám hasonlítani, intenzív, de nagyon egysíkú. Viszont számomra ez az erőssége is. Más illatokkal rétegezve működik igazán (mint a Meow), az ilyen mániákus vakon vásárlóknak, mint én egy hatalmas fegyver, mert tartalmat és édességet visz más illatokba, a legtöbb gyümölcsös parfümmel tökéletesen működik, úgyhogy nem kell megszabadulnom a félig szeretett illatoktól. Ha nyáriasítani vagy bulisabbá akarok tenni egy parfümömet, akkor őt vetem be. A legtöbb trópusi koktélos parfümömmel gyönyörűen együttműködik. Az ára egy vicc, tartóssága 3-4 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.