Felce Azzurra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Antibakteriális tulajdonságokkal rendelkező illóolajokban gazdag, friss bőrbarát dezodor. Hosszú ideig szárazon, és illatosan tartja a bőrt. Exkluzív formulák, amelyek hatékonyan szabályozzák az izzadságot a verejték természetes elnyelésével.

24 órás izzadásgátló védelmet nyújt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

6vilag

2020. október 30.

Oh, hát nagyon kíváncsi voltam rá és végül aztán vettem kettőt is, őt és a sensitive tesóját.
A férjem orra szerint amúgy pasis illat. Szerintem is van benne az elején ilyen akkord, de ennyi.
Egyből élesben 36 fokban próbáltam ki. Reggel felfújva erős, karakteres, mély púder illat. Gyártó oldalán mindenesetre illatpiramisa is van, mégpedig narancs, bergamott, citrusjegyek a nyitány, amit a virágos illat követ és intenzív erdő és végül pézsma illattal zárul.
Hajnali fél hatkor, indulás előtt használtam, akkor nagyon intenzív volt az élmény. Aztán délig még tartotta a határozottan a friss illatát, ezután lággyá szelídül és így is maradt estig. Nagyon-nagyon tartós deo, én még ilyennel nagyon ritkán találkoztam.
A 24 órás védelmet nem tudom megítélni, de 10 órát lenyomtam a légkondi nélküli irodában, majd utaztam is a tömegközlekedésen és semmi probléma nem volt vele, még este is jó illatom volt. Frissíteni sem kellett napközben, de nem is akartam erre a jó illatra ráfújni az irodai deómat.
Szeretem, nem a szokásos virág illat, hanem egy kicsit karcos, balzsamos púderes illata van. Este egy csepp izzadság szagom sem volt mellette.
Nem csodaszer, de hibátlan termék, így megadom az ötöt, amit meg is érdemel. Amúgy parfüm helyett, pld. nyaraláskor simán kiváló, tartósabb is, mint a legtöbb.
Szerelem töretlen. A sensitiv változat is tökéletes. Kicsit visszafogottabb az illatintenzitás, de legalább olyan jó, mint az original. Egyetlen nagy hibája, hogy a Müllerből száműzték, nagyon kevés helyen lehet beszerezni és nincs mindig kedvem vadászni rá az internetes shopokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

Wey1122

2019. szeptember 15.

Nemrèg talàlkoztam evvel a termèk csalàddal! Különleges illata ami megfogott. Nekem deò,hintőpor,ès a tusfürdő van meg! Illata tènyleg sokàig tart ès szeretem mindegyik termèket hasznàlni. A deòt csak akkor hasznàlom,ha nem hasznàlok aznap parfümöt,mert fèlek nem jönnènek ki egymàssal ùgyanis a deònak òràkig èrezhető kellemes illata van!
Nem hasznàlom napi szinten,de nagyon szeretem ès ùjraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Nem hasznàlom napi szinten,de nagyon szeretem ès ùjraveszem!

mateszkati

2019. szeptember 10.

Ez az egyik kedvenc dezodorom, egy idöben gyakran vásároltam, söt, Olaszországban direkt kerestem a termékcsalád többi tagját, és boldogan szereztem be öket. A dezodor finom púderes, de valahogy régies illatú, nekem nagyon pozitív asszociációkat hív elö ez az illat. Borotválkozás/gyantázás/epilálás után semmiképp se nyúlj érte, de bármikor máskor igen. Sajnos nem mindig megtalálható még a megszokott üzletekben sem, mindig vadászom ezt a terméket.
Nálam abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nálam abszolút kedvenc!