Felce Azzurra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Mandulaolajjal, és E-vitaminnal biztosítja a száraz bőr számára a hidratálást. Alkalmas minden bőrtípusra. A krém gyorsan sóbeszívódik, és finom kakukkfű illatot hagy maga után.

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tpr

2020. november 3.

40 (ffi) létemre szeretem, a mullerben vettem azon nem titkolt szandekkal, hogy felesegemnek is tetszeni fog. Nos, ez nem jott be, neki ez a fajta illat nem tetszik. En nagyon alaphangon hasznalom, ugyhogy sokaig ki fog tartani. Az illata olyan, mint a tusfurdoe, es a hatasa is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

mona82

2019. szeptember 29.

Szeretem a tisztaság illatú parfümöket, kencéket, ezért is vettem meg. Sokan írták hogy kellemes, tiszta illat, rajtam sajnos elementáris erővel orrbavágó retro férfi borotvahab, parfümöket meghazudtoló tartóssággal. Viszont istenien beszívódik, pedig aránylag testes krém- finom puha bőrt hagy maga után. Az illata miatt nem pontozom le, mert nagyon jól teszi a dolgát és az ára is baráti. Még gyűrjük egymást, hátha összeszokunk 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Motiillat

2019. július 15.

igen ez az illat fantasztikus .Szerintem ár-érték arányban a legjobb illat a világon.Nekem Paglieri bácsi classicojából van izzadsággátlóm tusfürdőm deóm még öblítőnk is van ilyen . Most vettem először testápolót és ez is kiváló . Ennek az illatnak a története is példa nélküli .1924.ben adták ki mint unisex illat. Az összetevője nem ismert sehol nem írják le ezt csak az öreg Paglieri tudta és egy noteszba írta le .Ez a notesz azóta apáról fiúra száll csak Ők ismerik hogy mit és miből mennyit tartalmaz, Annyit lehet tudni hogy a világ minden tájáról importálja a család az összetevőket És 1924 óta ez az illat semmit nem változott .Utána számoltam én személy szerint 1990 találkoztam vele először tusfürdő formájában és teljesen ugyan az az illat volt amit ma is érzek. Lassan 100 éve képesek ugyan azt a fantasztikus illatot előállítani és utána azt olcsón eladni .Minden tiszteletem a családé remélem hogy a meg nem született unokáim is fogják érezni és érteni ezt a csodát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

Lolatapsi

2018. július 18.

A pumpas kiszerelésű van meg. A hintoporral és tusfurdovel egyező illatú. Este használom, meg reggel is érezni a finom illatát a bőrömön. Könnyű krém, nem ragad, gyorsan beszivodik. Nem egy csoda, de az illata miatt nagyon szeretem. A Felce A. Classico illata nagyon jól eltalált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

mazsola

2014. augusztus 18.

@Marejke Tényleg? Még sosem figyeltem fel rá sem a Müllerben, sem a CBA-ban! Végül a shoplineról rendeltem meg több terméket is és imádom őket!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

jeva72

2014. augusztus 17.

Imádom az illatát, évek óta használom a hintőporjait is.
Az Ázsia centerben hatalmas a választék belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Imádom az illatát, évek óta használom a hintőporjait is.
Az Ázsia centerben hatalmas a választék belőle!

Marejke

2014. február 13.

CSODÁLATOS termék, a hintőporával felváltva használom fürdés után évek óta, mikor milyen kedvem van, nagyon finom virág illatú a bőröm, azért maradtam ennél a családnál mert az első próba után azóta is szinte minden nap megjegyzi a barátom, hogy milyen finom a bőröm illata, nem unja meg. :) A testápoló egyébként hipergyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.