Felce Azzurra

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rozuska, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 650 Ft

A hintőpor ideális fürdés, vagy zuhanyzás után - kellemesen illatossá varázsolja bőrünket.

Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Skatie013

2020. január 4.

De jó termék! :) Először külföldi útról ajándékként kaptam, majd egy nyaraláson találtam rá. Annyira jó illata van! Más hintőporokat is nagyon szeretek, na de ez valami csoda :) Megy az 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Wey1122

2019. szeptember 16.

Egèsz nyàron hasznàltam,sokszor fürdès utàn! Isteni finom kellemes illata van! Ami lènyeg sokàig megmarad! Napi szinten pùdereztem vele a làbfejem ès ìgy hordtam nyàron szandàlt!
Van,hogy együtt hasznàlom deò,tusfürdő,pùder vàltozatot ilyenkor mèg tartòsabb illat leng körbe! Nem kell mindig parfüm van amikor ìgy is elèg! Diszkrèt ès finom!
Illatròl mèg annyit van kèt olyan kollèganőm akit ki lehetne kergetni a vilàgbòl ès vannak akik ùgyanìgy imàdjàk ahogy èn is!
Hihitetlen,hogy egy 100 èves màrkàròl beszèlünk ès èn mèg csak most talàlkoztam ezekkel a szuper termèkekkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lolatapsi

2018. július 17.

Isteni finom illatú. Nagyon tartósan megmarad az illata. Én éjszakára honaljra sértődős helyett, nappalra pedig cipőben használom.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

zoja

2018. június 9.

Először Olaszországban vettem egy közértben, megszagoltam és tetszett az illata, ráadásul 0,99 Cent volt. Annyira megszerettem, hogy 5dobozzal hoztam haza, aztán még többet ajándékba. Azóta itthon is lehet kapni, én évek óta nagyon szeretem, bár csak mezítláb cipőkben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Hecate

2018. május 6.

A legfinomabb és a legjobb hintőpor, amit használtam/használok. :) Odavagyok az illatáért is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

tonic

2017. augusztus 2.

Egyszerűen imádom az illatát,amiben semmi férfiasat nem találok. Évek óta használjuk, csodaszép a csomagolása.. Egyszer egy írországi út során kellett rájönnöm,hogy nem csak hintőpor van,hanem egy egész termékcsalád különböző színekben,illatokban. Pár éve,itthon sikerült vennem egy "százas" boltban a textilöblítőjüket,ilyen illatban,illetve egy másikat,érzékeny bőrre valót,sajnos azóta sem kaptam, az is ilyen szép -és nagy- flakonban volt, isteni illattal a ruhákon.Olyan igazi olasz klasszikus . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

adrica

2017. május 5.

Édeskés, finom, fűszeres illata van. Számomra a fűszeressége miatt őszi-téli darab. Talán fahéjat, szegfűszeget, kakukkfüvet éreznék benne. Tutira megveszem, mert kell télre is egy púder. Én mindig esténként fürcsi után használok, hogy pihentessem a bőröm. Reggel úgy is zuhanyozok, és ezt hamarabb és könnyebben eltávolítom, mint a stifteket. Talán a negyvennél fiatalabb korosztályt nem fogja megragadni, és utána is csak azokat, akik szeretik az édes, de nem cukorkás, hanem olyan Fenjal-os szerű édes illatokat, azoknak ez is tetszhet legelsősorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 6.

Lehet ennek egy nagy, ugyanilyen kék színű, púderdobozos, benne nagy pamacsos, higiénikus, csinos változatát is kapni. (Mint a nagy márkák nagy, testre illő puffnis púderei.) Vettem egy ilyet, és kellemesebb azzal kenni a h.port, mint tenyérből, előtte oda szórva a szórós dobozból. Utántöltőt meg bármibe lehet tölteni. Megérte ez a változat is, mert ez az illatos púder nagyon hosszú évek óta mindig van a fürdőszobában, most már ilyen kiszerelésben is. Ez az illat a tisztaság illata. A kortalan, idősnek-fiatalnak illő, az enyhe maszkulin jelleg ellenére abszolút nőies illat. (De kisgyereknek is tökéletes, nem pici babának.) Ez egy régi olasz klasszikus darab, mint pl. a mi Baba szappanunk, amelyen generációk nőttek fel. Nagyon kedves, kellemes illat. Maga a púder meg néha nagyon jó megoldás, főleg nyáron szeretem nem dezodor helyett, hanem felitató célzattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 6.

Anne74

2016. október 22.

Milyen jó, hogy egész Olaszországig kellett mennem, hogy találkozzam ezzel a termékkel... :)
Azt hittem, hogy csak ott kapható s egészen megfogott az illata,állaga, minden. Közöltem a párommal, hogy "ebből több darabot kell vennünk", hiszen annyira jó.
Nem oly rég rászántam magam, hogy utánanézek a neten... és jött a döbbenet... Ezt a terméket itthon is betudom szerezni.
Jár így az ember lánya... (amivel nem igazán dicsekszik el). De Istenem...Nőből vagyunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

szilvia.bano

2016. augusztus 26.

Nagyon finom illata van, nekem nem túl erős, és nem irritál, régóta szeretem, annak ellenére, hogy nem annyira jó az összetétele. Az egyetlen felnőtteknek gyártott hintőpor, aminek esztétikus a kiszerelése, után is lehet tölteni a tasakos változattal, vagy a nagy hengeresből. Nekem kb. 10 éve ugyanaz a doboz van meg. Hónaljra és intim részekre használom. Hiánypótló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol