Fendi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: bergamott, mandarin, bazsalikom, rózsabors, kardamom, muskátli, atlasz cédrus, bőr, tonkabab, pacsuli

Fendi Fan di Fendi Pour Homme fújósok
Ár: 1200 Ft, 1800 Ft, 2800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Fan Di Fendi Pour Homme EDT teszter
Ár: 23100 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélküli teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2020. január 4.

Zseniális..minden tekintetben.. egye meg a fene a marketinget, a pénzhajhászást, a 10. változatot az alapillatból, a túlárazott vagy akár csak túl hype-olt illatokat.. Soha nem kívánok rosszabb illatot senkinek..
Melengető, de nem nehéz, kiegyensúlyozott mégsem egysíkú, elegáns, de nem kíván frakkot.. Chanel Allure magaslatokban van, bár az én ízlésvilágomnak sokkal jobban tetsző, csodás, minőségi és maszkulin illat.
Sajnos sokan azt sem tudják, hogy létezik... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Sajnos sokan azt sem tudják, hogy létezik... :(

lendvaijoci

2019. január 18.

A napokban tudtam beszerezni egy 50ml-es üvegcsét, valami okból nehezen fellelhető, lehet megszüntették a gyártását. Nagyon alul értékelt, parfüm, ha összeöntenénk a Channel Allure Home eau Extreme-et és a La Nuit l'homme-ot ezt kapnánk! Ez nem vicc! Kifújásnál nagyon erős, de 5 perc múlva vmi csodás illattá válik, isteni édes bőr és kardomon jegyekkel. Tartóssága kiváló, 8+ órán keresztül is érezni. Férfias, egyedi és minőségi illat jó áron! Nálam 10/10!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Anthaval

2015. február 21.

Vásárlás után kaptunk egy kis tesztert belőle. Isteni illat, tartós és nagyon férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.