Fendi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos

Összetétel: bergamot, n.virág, jázmin, pink bors, guaiac fa, pacsuli

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

juditkaa70

2016. május 9.

2007-ben beleszerettem első szaglásra,megvásároltam Skóciában járva. Aztán hazajöttem,fújtam mindennap magamra,és "egyszer csak beadtam a kulcsot" ,hogy ez hosszú távon nem leszünk barátok ezzel az illatattal, Alig vártam,hogy elhasználjam,olyan "mamás" az illata. Elég domináns illat,a tartósságával sincs gondom. De,nem az Én egyéniségemhez való illatvarázs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

illatvarázs*

2016. január 1.

Ez az illat megfogott. Még csak 8 éve adták ki, mégis olyan retro hangulatom van tőle, mintha tizen éve a múltamban velem lett volna ez az illat, pedig hasonló illatom sem volt. Persze lehet, hogy valami hasonló illatot használt valaha, valaki, és ez bújik meg az emlékeimben.
Mindenesetre nagyon jó hangulatom lesz tőle.
Klasszikus, különleges, aromás-fás illat.
Azért ambivalens érzéseim vannak, mert a lelkemnek jó, de a bőrömön mégsem tökéletes, ezért nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Mindenesetre nagyon jó hangulatom lesz tőle.
Klasszikus, különleges, aromás-fás illat.

freegid

2013. június 28.

Ez egy tökéletes parfüm, markáns női illat. Nagyon tartós. Csakis 5 csillagot érdemel tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.