Fenjal

Ár:   680 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt. Alkoholmentes.

wildrose

2017. november 16.

A márka termékeire nosztalgiával emlékszem vissza, nemrég újra felfedeztem őket magamnak. Gondoltam, ezzel a dezodorral is teszek egy próbát. Összességében nem bántam meg a vásárlást, nagyon könnyű, finom, púderes illatú, hosszan is érezhető, de az izzadásgátló hatása legjobb esetben is csak közepes. Nem túl meleg időben jó választás lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

stylo

2017. november 5.

Minek vettem meg.....!? Azért, mert szerettem a fürdőolajat és azt hittem ez is jó. De nem jó. Megfulladok tőle. Olyan, mint valami mérgesgáz. Köhögnöm kell tőle. Szinte érzem, ahogy tüdöm összeragad. Még a számban is érzem. Szerintem be kellene tiltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

blackcat00616

2017. július 21.

Cseppet sem izzadok, az illata finom púderes, ami az esti fürdésig tuti kibírja, addig érzem is magamon fullasztás nélkül.

Update: Illata Továbbra is remek, de most már cseppet sem tartja vissza az izzadást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

incifinc

2017. március 5.

Illata nagyon lágy, nőies, érzéki, nem tolakodó, diszkréten meglapuló.
Télen többnyire jól teljesített, de melegben átizzadok vele sajnos.
Az ára értékarányos, megtalálható: DM, Rossmann, Euroshop, Müller

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Illata nagyon lágy, nőies, érzéki, nem tolakodó, diszkréten meglapuló.
Télen többnyire jól teljesített, de melegben átizzadok vele sajnos.
Az ára értékarányos, megtalálható: DM, Rossmann, Euroshop, Müller

pcksz

2016. január 11.

A Fenjal termékeire mindig nyitott vagyok, így ezt is kipróbáltam. A harmadik flakonnál már csalódás volt, büdösnek éreztem magam és nem egyáltalán nem volt hatékony. De addig nagyon szerettem, finom illata van, ahogy az a márkára jellemző. Nem állandó használatra szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

creammaniac

2015. december 31.

Kedvelem a márka egyéb termékeit, ezért kipróbáltam ezt a dezodort is. Az illata a szokásos finom, friss, nőies, nagyon tetszik. Viszont a hatása... nemhogy nincs 24 órás, kb. csak pár óráig érződik. Valahogy nekem nem vált be, nem tartós. :( Egyéb negatívum, hogy a spray fúvókájának teteje lejött az első kinyitásnál, így mindig vissza kell rá applikálni, bár valószínű csak pech, hogy ezt a darabot fogtam ki. Jóindulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Beba01

2015. május 6.

Tiszta- friss illat imádom:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Tiszta- friss illat imádom:):)

egyedszilvi

2014. szeptember 7.

Régóta használom,illata csodás,estig tart az izzadás gátlás,35 fokban is,kiváló.Sajnos összetevői tényleg nem jók,mint társainak,de a bio deom sajnos nem hatásos ennyire.Ajánlom nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

linda kiss

2013. február 23.

Illata kellemes , összetevők ijesztőek, es fehér foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 23.

Illata kellemes , összetevők ijesztőek, es fehér foltot hagy a ruhán.

amyesther

2013. február 3.

Nagyon finom az illata, nem hagy fehér foltot a blúzon. 24 óráig nyilván nem, de reggeltől estig véd az izzadás ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.