Fenjal

Ár:   595 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Mágikus pillanatok a természetes, értékes moringaolaj és a tubarózsa érzéki illatával.

tonic

2019. március 11.

Durva az árkülönbség két drogéria között...kétszáz Forint...
Na de anyukám kedvence volt, aztán kipróbáltam,és rájöttem,hogy ugyan egy kicsivel drágább az átlagnál, de kellemesen krémes, nem szárít, és tulajdonképpen nagyon jó, szeretem. A többit is, pl a rózsásat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Durva az árkülönbség két drogéria között...kétszáz Forint...

bolvesz

2019. március 11.

Nagyon szeretem, szerintem jobban hidratál mint a Dove tusdfürdők. Nagyon jó az illata, finom puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Megany

2019. március 9.

Tubarózsa??? Megyek és beszerzek egy ilyet,de rögtön!Nagyon szeretem ezeket a klasszikus illatokat és az eddigi fenjal tusik mind bejöttek.Kell és kész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Dormir

2019. január 28.

Fantasztikus illata van!! Inkább krémes, mézes, de érződik a virág is. Ráadásul nagyon finom az állaga is krémes, kiadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

eperturmix

2018. február 20.

Nagyon retros illat,biztos vagyok benne,hogy már vagy 20 évvel ezelőtt éreztem..ugyanezt.Ebből kifolyólag kicsit mamásnak is gondolom,sokat vacilláltam,hogy megvegyem-e,de végül csak nálam landolt mert nyanyás vagy nem,valami megfogott benne.Egyébként sokkal visszafogottabb zuhi közben,és ha szárazon meg is marad az illat,messze nem olyan erős mint flakonból.Az állaga nagyon tetszik,sűrű,de mégis folyékony,sűrített tej szerű.Én nem érzékeltem,hogy szárítana,mondjuk a hidratálást se,de nem is ettől várom.Negatívum,hogy elég gyorsan fogy,és én igaz külföldön vettem,de ezer ft körül van az ára,nem az itteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

japanna

2017. április 18.

Jol esik a reggelt ezzel a tusfürdővel indítani! Kellemes illat, de kissé szarít. Az ára a feltüntetett árnál magasabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol