Fenty Beauty

Ár:   $59   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2020. július 3.

Ár:   $59
Kiszerelés:   14 x 1,4 g
Lelőhely:   online külföldről

2017-es ünnepi limitált kiadás

Csillogó szemhéjpúder paletta 14 varázslatos árnyalattal - az enyhe fedésű, csillogó fedőárnyalatoktól a füstös, elképesztően csillámos színekig, amik bármilyen szemsmink tökéletes kiegészítői lehetnek.

Lencseee

2018. szeptember 20.

Próbálgattam a Sephoraban, nem egyszer...nem tudott meggyőzni. Piszok drága, és az árral nincs (számomra) összhangban az érték. Ilyen árkategóriás paletták jobban muzsikálnak az ABH-nál, TooFacednél...vagy akár az ÚJ UD Born to run paletta is magasan veri ezt. Én nem ajánlom ezt megvenni, ha csak nem egy Rihanna fanatikus valaki, és csak azért is ez kell neki. (Jelzem, nem rossz, de a minősége nem éri el ezt az árat, amin eladni kívánják...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

shutterfly

2017. december 4.

Sephora üzletben vásároltam. Nekem nagyon bejött! Gyönyörű színek vannak benne, és elképesztően csillog, igazi glamour hatása van! Ünnepekre ideális. A hozzá tartozó Galaxy kollekciós szemhéjpúder ecsettel használom. Viszont tényleg akkor lesz szép színe, ha az ember követi az utasításokat, és benedvesíti egy kicsit az ecsetet. Nem a legjobb fedésű, de nem is az a feladata. És hát a csomagolás meg a design valami elképesztően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.