Fenty Beauty

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   $25
Kiszerelés:   6 x 1 g
Lelőhely:   online külföldről

6 szuper pigmentált színt tartalmazó, egymással összepattintható paletta.

8 változatban kapható

7500Ft - Fenty Beauty Snap Shadows Mix & Match Szemhéjpúder Paletta
Ár: 7500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm/foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lauran

2020. május 7.

Az 1-es van meg. Nagyon szépen kombinálható színek, csúcs. Picit porzanak a mattok, primer nélkül csak a csillámosak tartósabbsk. A csomagolás is nagyon aranyos. Azt hiszem egy életre elegendő a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

A 7-es, Cadet árnyalat szereztem be, az elég különleges szín összeállítása miatt. Fantasztikusan erős színei vannak, mindegyik extra pigmentált, krémesek, valóban könnyen satírozhatók, ennek ellenére szépen tartják a színeket. A csomagolása minőségi, tükör is van benne, ami nagyon jól használható, imádom, hogy ilyen kompakt, és ha kettőt összepattintasz sem lesz robusztus a kiszerelés. Szerintem ezt valóban megéri beszerezni, kifejezetten ezt a színkombót, mert ha a mustársárgát és a duokróm árnyalatokat nem használom, simán tudom hétköznapokra is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.