Ferrari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: levendula, citrom, menta, mandarin, muskátli, kardamon, rozmaring, tea, bors, pézsma, tonkabab, cédrus, guajakfa

Joe38

2019. augusztus 18.

Ferrari illatok között az egyik favorit!
Olaszos hangulat!De még az új autó-autógumi illatát is sikerült belecsempészniük az összetevők közé!
Alonso egy nagyon kifinomult figura és abszolút jó párosítás az illattal! Hűen tükrözi
az autóversenyzés profi és különleges hangulatát, ami a Scuderia jelzője is lehetne!
Árad a minőség belőle ,de mégsem kirívó az illat!Van benne egy könnyedség, amitől
stabil hétköznapi viseletként is funkciónál!Amolyan aláírásillatként.... Tényleg "Scuderia"!
De megállja a helyét bármilyen eseményen a sajátos "sportos" megjelenéssel mint egy Ferrari...!
Ár /érték arány nagy ott van!Ettől sokkal drágábban is ülnek parfümök a polcokon,amik
hát elég alkalmi kategóriát képeznek és nagyon "réteg" illatok az árukhoz képest!
Szerintem "autós cégtől" egy pozitív csalódás!Különleges élmény viselni és
stabil pontja lehet a hétköznapoknak is ez illat!
Ha Alonso akkor Ferrari és ha Ferrari akkor Scuderia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Ferrari illatok között az egyik favorit!
Szerintem "autós cégtől" egy pozitív csalódás!Különleges élmény viselni és
stabil pontja lehet a hétköznapoknak is ez illat!
Ha Alonso akkor Ferrari és ha Ferrari akkor Scuderia!

Domino

2013. május 18.

Barátom kapott egy illatmintát belőle még hónapokkal ezelőtt, és mindkettőnk számára szerelem volt első szaglásra :) Nagyon kellemes, nem tolakodó illat. Emellett hihetetlenül tartós is, arról nem beszélve, hogy mindezt kapjuk egy megfizethető áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.