d. j. v. beautenizer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kremkukac, Módosítva: 2010. szeptember 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Tartós szempillaspirál, mely könnyedén eltávolítható langyos vízzel.

apolka

2010. november 5.

Természetes hatás

Kremkukac kíváncsivá tett, így én is beszereztem ezt a spirált. Megmondom őszintén, hogy a várakozásaimhoz képest egy kicsit csalódtam, de ez inkább az irreális várakozások miatt lehet... Szóval a spirálnak szép természetes hatása van, hosszítja a pillákat, de nem dúsítja, tényleg szépen szétválasztja őket, nem csomósodik egyáltalán. Tényleg legjobban a természetes szóval tudnám jellemezni. Ami nekem fura, hogy fürdéskor nem mosódik le teljesen, hanem a szemem környéke ilyen apró fekete pöttyös lesz, szóval még egy kis Sensibio H20-s áttörlés kell. Összességében ha Sephora közelében járunk (vagy egy ismerősünk ott jár, mint az én esetemben :)), akkor egy próbát mindenképp megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 5.

Természetes hatás

kremkukac

2010. szeptember 11.

tartós spirál

Tartós spirál, szépen szétválasztja a pillákat. Vékony keféjével könnyű dolgozni, a felvitt festék gyorsan szárad és tartós marad akár a tengerparton is. Szeretem ezt a spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

tartós spirál