Figs & Rouge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

noavedon

2013. április 2.

Hű, először nekem is az illat volt fura a számon, túlságosan hozzászoktam az inkább kaja ízű (mézes, vaníliás, málnás) ápolókhoz, így nem is nagyon használtam. Kézkrémnek, könyökpuhítónak viszont elmegy. Újra azért nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

morning_glory

2013. március 31.

Ugyan tetszik az illata, de a számon nem nagyon viselem el, olyan, mintha virágot ennék :) De nem is ez a nagyobb baj, hanem hogy szerintem nem hidratál eléggé, ennél jobb természetes ajalbalzsamok is vannak kb. ugyanilyen vagy olcsóbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

agi

2012. április 28.

Nagyon jo kis ajakapolo, elso ranezesre eleg szilardnak tunik, de ahogy hozzaerek, rogton konnyen kenheto balzsamma valik. Az illata eleg eros, tipikus rozsaviz, szoval aki ezt nem szereti, annak nem ajanlom, de szerintem jo, ize kulonosebben nincs. Nagyon jol hodratal, en ilyen tipikus labello fuggo voltam regen, de miota azt elhagytam, azota sem tudok sokaig meglenni ajakapolo nelkul, de eddig ennek a hidratalo hatasa bizonyult a leghosszantartobbnak. Az egyetlen hatranya, hogy konnyen olvad, szoval szuk farmerzsebbe inkabb ne rakjuk, mert meglepetes fog erni, mikor kinyitjuk:) Ezzel egyutt es azzal, hogy tegelyes, ami nem a legpraktikusabb, meg mindig nincs szivem egyetlen csillagot sem levonni, annyira szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Illatanyagok: Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene