Figs & Rouge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Vadcseresznyés ajakápoló, 17 ml.

timilla

2012. október 19.

Eleinte egész jó volt, mert szépen ápolta az ajkamat, de nagyon gyorsan kopott, gyakran kellett utánakenni. Amin viszont kiakadtam, az az, hogy kb. 4 hónapja vettem, és meg van avasodva! Vagy nem is tudom, mi történt vele, de megváltozott az íze és a szaga, olyan fura állott-dohosra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.