First Aid Beauty

Ár:   $30   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   $30
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Minden napra alkalmas kezelés, amely tonizál, hámlaszt és ragyogóvá teszi a bőrt. Megfelelő mennyiségű glikolsavat és tejsavat tartalmaz, így mindennapos alkalmazás mellett is biztonságos a használata még az érzékeny bőr számára is.

Ár: 3200 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (500 Ft)

Marietta1977

2017. szeptember 12.

Nagyon szeretem használni az esti rutinomba beépítve. Egyszerű a használata, bár az illata nem valami kellemes, de hatékony segítség.
ÉN nyaraláskor vittem magammal, praktikus hogy nem ömlik ki, elfér a táskában, én a 28 db-os kiszerelést kaptam egy beauty dobozban, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

gingerbloo

2017. június 17.

Az ehavi lookfantastic subscription boxban volt benne 28-as kiszerelésben. Még csak egyszer használtam, de huha! A bőröm olyan ragyogó és szép lett, pedig nekem aztán igazán rossz bőröm van. Aki szeretné kipróbálni de sokallja, az mindenképpen nézze meg ezt a boxot, 5000 forintért többféle dolgot is kipróbálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

creammaniac

2017. február 4.

A 28 db-os változatot szereztem be, sajnos már csak egyetlen-egy korongocska van. :( Nem olcsó, de nagyon megérte az árát, nem gondoltam volna, hogy ennyira hatásos lesz. Napi egyszeri esti használat mellett nem jöttek ki pattanásaim, vagy sokkal kevesebb, mint szokott, tisztább és egységesebb bőrképet adott, nincs szárító hatása. Az illata picit kellemetlen, de meg lehet szokni, pikk-pakk beissza a bőröm és utána már jó. Ah, nagyon jó kis cucc!

Nagyon szívesen újravenném és kipróbálnék mást is még First Aid Beauty-tól, kár, hogy csak külföldön/online elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

annie8dreams

2017. január 4.

Ket napja hasznalom es csodalatosan mukodik. Sok kis pattanasom van amelyek nem jonnek elo sarga pattanaskent de ettol fuggetlenul
nagyon zavaroak es csunyak is. Igy az elejen most ketszer hasznalom egy nap (total 60 db van a dobozban) de majd atterek a napi egyre. Nem gondoltam volna hogy egy termek ennyire hatasos valtozast tud elerni. Le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

ansu

2016. január 16.

Ez a termék egy csodás alkoholmentes AHA-savas hámlasztó. Általában a reggeli rutinomba illesztem bele, nagyon jól előkészíti a bőrt a továbbiakra, friss és puha a bőröm utána. Nagyon gyengéd, semmi pirosságot vagy irritációt nem tapasztaltam használata során. A dobozkában nedves kis vattákat találunk, összesen 60 darabot, tehát napi egyszeri használattal 2 hónapot is kihúzhatunk vele. Használata után a bőr egészséges fényű, már-már ragyogó. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

klaresz

2016. január 4.

A hámlasztás a legfontosabb lépése a rutinomnak - főleg mivel problémás a bőröm. Folyamatosan kutatom az újdonságokat, különlegességeket és ezek a korongok nagyon bejöttek. Újra fogom rendelni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.