Fiskars

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Piedra

2016. január 6.

Nagyon háklis tudok lenni szemöldökcsipeszekre, több is volt már, ez vált be eddig a legjobban, aztán szépen el is hagytam valahol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Xinezia

2013. március 4.

A Rossmannban és a DM-ben is vettem már, olyan 500-600 Ft körüli összegért. Tényleg nagyon jó kis csipesz, remek a fogása, szépen el lehet távolítani vele a nem kívánt szőrszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

vador

2012. december 8.

Eddigi legjobb szemöldökcsipeszem, precíz, jó fogása van. Én anno egy ollójuk mellé kaptam ajándékba, így pontos árat nem tudok mondani, de nem hinném hogy különösebben drága lenne (különben csak nem osztogatnák ingyen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.